belladonna
Un forum cu si despre femei,discutii fara perdea,ultima moda,sfaturi pentru gravidute si mamici,planning,sanatate,dedicatii onnline,glume si bancuri,joculete pe forum si multe alte noutati le gasiti numai vizitandu-ne
Lista Forumurilor Pe Tematici
belladonna | Inregistrare | Login

POZE BELLADONNA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
sexyindianca 24 ani
Femeie
24 ani
Ilfov
cauta Barbat
24 - 53 ani
belladonna / Amor in dormitor / La cat timp dupa nastere ati reluat viata sexuala? Moderat de Crina, alinaivan
Autor
Mesaj Pagini: 1
mirelusa
Administrator

Din: Italy,Galati
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4687
cand si cum a fost sa va reluati viata sexuala dupa nastere? cu ce dificultati v-ati confruntat?

_______________________________________




pus acum 18 ani
   
ondrio
fan donnabella

Din: Medgidia
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 638
Am reluat viata sexuala cam dupa 2 luni si jumatate de la nastere.Ma durea inca locul operatiei-am nascut prin cezariana.

_______________________________________

Administratia BellaDonna va doreste SARBATORI FERICITE!!!


pus acum 18 ani
   
simona
fan donnabella

Din: Dej
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1022
Eu inca nu am reluat-o.......am retineri, nu stiu de ce, sper sa o reiau cat de repede.......o sa revin cu noutati. La voi cum a fost?

_______________________________________



Administratia BellaDonna va doreste SARBATORI FERICITE!!!


pus acum 18 ani
   
ondrio
fan donnabella

Din: Medgidia
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 638
Nu pot spune ca a fost foarte usor de la inceput,mai ales ca nu mai facusem nimic din a 6-a luna de sarcina.M-a durut un pic,dar e ca inotul,nu se uita niciodata.

_______________________________________

Administratia BellaDonna va doreste SARBATORI FERICITE!!!


pus acum 18 ani
   
simona
fan donnabella

Din: Dej
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1022
Bine zis Ondrio......trebuia sa imi iau si eu imina in dinti si sa incep, ca deja e prea mult timp si la noi........tot cam de prin lun a cincea sau a sasea  

_______________________________________



Administratia BellaDonna va doreste SARBATORI FERICITE!!!


pus acum 18 ani
   
mirelusa
Administrator

Din: Italy,Galati
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4687
lasa simona ca si eu tot dupa trei luni am inceput si nu a fost nici o suparare

_______________________________________




pus acum 18 ani
   
simona
fan donnabella

Din: Dej
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1022
Mi-am luat inima in dinti si am inceput si eu..........a fost ca si la inceput, chiar nu m-a durut deloc. pupici fetelor    

_______________________________________



Administratia BellaDonna va doreste SARBATORI FERICITE!!!


pus acum 18 ani
   
mirelusa
Administrator

Din: Italy,Galati
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4687
eu si acum mai am retineri


_______________________________________




pus acum 18 ani
   
simona
fan donnabella

Din: Dej
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1022
Cu timpul cred ca o sa fie mai bine.......pana cand ne intram in ritm din nou...........    

_______________________________________



Administratia BellaDonna va doreste SARBATORI FERICITE!!!


pus acum 18 ani
   
lucymax2006
donnita

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2
a trecut ceva timp........aproape 2ani,dar tin minte ca in primul rand a fost teama de durere

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
mirelusa
Administrator

Din: Italy,Galati
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4687
eu mai am durere un pik si acum...dar folosim un gel si de excitatie,dar e bun si de alunecare   si e super fain    

_______________________________________




pus acum 18 ani
   
dia_bi
Moderator

Din: Timisoara
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1437
si mie mi-a fost frica de durere
asa ca am amnat momemtul pana in luna a 4a,dar nu m-a durut


_______________________________________

Administratia BellaDonna va doreste SARBATORI FERICITE!!!



pus acum 18 ani
   
mirelusa
Administrator

Din: Italy,Galati
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4687
  eu si acum aman de pe'o seara pe alta...dar mai mult din cauza lui Alex,ca nu are somnikul profund si se trezeste imediat cand il mut in patut  

_______________________________________




pus acum 18 ani
   
Clara81
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 896
Sa inteleg ca e bine de asteptat cateva luni 2-3 luni pana ma mai refac si eu cat de cat dupa cezatiana.De teama ce sa zic - imi este putin ,dar nu se moare din atat.  

_______________________________________


Administratia BellaDonna va doreste SARBATORI FERICITE!!!


pus acum 18 ani
   
mirelusa
Administrator

Din: Italy,Galati
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4687
asa e....  

_______________________________________




pus acum 18 ani
   
crisa
donnita

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 24
Eu am reinceput activitatea in... maxim o luna...  Nu m-a durut absolut nimic, chiar a fost super bine! 

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
alinaivan
Moderator

Din: Tarnaveni
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 493
Si noi am iceput la maxim o luna dupa o pauza destul de lunga....a durut putin la inceput ,dar suportabil si am luat-o si noi mai incet pentru inceput apoi totul a intrat in normal

_______________________________________



pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la