belladonna
Un forum cu si despre femei,discutii fara perdea,ultima moda,sfaturi pentru gravidute si mamici,planning,sanatate,dedicatii onnline,glume si bancuri,joculete pe forum si multe alte noutati le gasiti numai vizitandu-ne
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
belladonna | Inregistrare | Login
POZE BELLADONNA
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: sexyindianca 24 ani
 | Femeie 24 ani Ilfov cauta Barbat 24 - 53 ani |
|
ondrio
fan donnabella
 Din: Medgidia
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 638
|
|
Am reluat viata sexuala cam dupa 2 luni si jumatate de la nastere.Ma durea inca locul operatiei-am nascut prin cezariana.
_______________________________________

Administratia BellaDonna va doreste SARBATORI FERICITE!!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
simona
fan donnabella
 Din: Dej
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1022
|
|
Eu inca nu am reluat-o.......am retineri, nu stiu de ce, sper sa o reiau cat de repede.......o sa revin cu noutati. La voi cum a fost?
_______________________________________



Administratia BellaDonna va doreste SARBATORI FERICITE!!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
ondrio
fan donnabella
 Din: Medgidia
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 638
|
|
Nu pot spune ca a fost foarte usor de la inceput,mai ales ca nu mai facusem nimic din a 6-a luna de sarcina.M-a durut un pic,dar e ca inotul,nu se uita niciodata. 
_______________________________________

Administratia BellaDonna va doreste SARBATORI FERICITE!!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
lucymax2006
donnita
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2
|
|
a trecut ceva timp........aproape 2ani,dar tin minte ca in primul rand a fost teama de durere 
_______________________________________
 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
dia_bi
Moderator
 Din: Timisoara
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1437
|
|
si mie mi-a fost frica de durere asa ca am amnat momemtul pana in luna a 4a,dar nu m-a durut
_______________________________________

Administratia BellaDonna va doreste SARBATORI FERICITE!!!

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Clara81
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 896
|
|
Sa inteleg ca e bine de asteptat cateva luni 2-3 luni pana ma mai refac si eu cat de cat dupa cezatiana.De teama ce sa zic - imi este putin ,dar nu se moare din atat. 
_______________________________________


Administratia BellaDonna va doreste SARBATORI FERICITE!!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
alinaivan
Moderator
 Din: Tarnaveni
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 493
|
|
Si noi am iceput la maxim o luna dupa o pauza destul de lunga....a durut putin la inceput ,dar suportabil si am luat-o si noi mai incet pentru inceput apoi totul a intrat in normal
_______________________________________

 
|
|
| pus acum 18 ani |
|