Colectia de poze belladonna.3xforum.ro
Total 2297 poze.

InapoiInainte

 
:hi: povestea mea:hi:
11.10.200729KB
:razz: hai sa petrecem ...[3]:razz:
31.08.20073.8KB
si haideti sasi
21.08.200758.5KB
acum am ce ai pe desktop ?Acum am
03.11.200737.3KB

 
buna seara iubitele mele ! :hi:  :hi: poftiti labuna seara iubitele mele ! :hi: :hi:
04.09.200743.8KB
:razz:  :razz: haideti sa:razz: :razz:
28.08.200732KB
ma bucur sa aud ca te simti bine si ca sotul tau are grija de tine sa te simti bine. sunt viataMa bucur sa aud ca te simti bine si ca sotul tau are grija de tine sa te simti bine.
25.08.20072.5KB
:) hai sa petrecem ...[3]:)
02.09.200716.4KB

 
si din partea mea o cafeluta dar rece frappe.
ce ziceti fetili? poftiti laSi din partea mea o cafeluta dar rece frappe. Ce ziceti fetili?
21.07.200718.8KB
:hi: povestea mea:hi:
27.09.200750.8KB
deni cu cateva din jucariile ei. :wink2: pozele tauDeni cu cateva din jucariile ei. :wink2:
07.09.200746.5KB
:razz: hai sa:razz:
26.10.200712.3KB

 
:hi: hai sa petrecem [7]:hi:
07.10.200753.6KB
:rolleyes: haideti sa:rolleyes:
20.09.200791.5KB
:razz:  :razz:  :razz: povestea mea:razz: :razz: :razz:
03.10.200728.5KB
:hi: povestea mea:hi:
11.10.200730.8KB

 
buna dimineata scumpele mele. na, ca a venit si toamna. aseara cand am venit acasa, prin parcul peBuna dimineata scumpele mele. Na, ca a venit si toamna. Aseara cand am venit acasa, prin parcul pe care-l traversez, isi scuturau copacii frunzele aramii, mustul deja se maturizeaza si devine vin, mai putin cel pe care unii nu-l lasa dar se razbuna si el cum poate , copii invadeaza scolile iar mamicile lucreaza de zor sa umple camarile cu conserve pentru iarna. Imediat bate revelionul la usa. Dar pana vin sarbatorile de iarna mai bem multe cafelute asa ca sa incepem cu cea de astazi pe care o pregatesc ceva mai tarziu si imi cer scuze . Zaresc de departe ibricul asa ca-l umplu cu apa si-l pun pe foc. Sa vad cu ce incep. Am gasit un borcanas uitat in dulapior plin cu magie. Il rastorn in ibricel, apoi pun visare, dorinta, vointa, speranta, incredere, intelepciune, putere. Mai adaug spontaneitate, veselie, zambete largi si sincere, multa distractie, regasire, intalniri bucuroase, surprize placute si vesti bune, mult suflet si prietenie si bineinteles multa, multa iubire. Indulcesc cafeluta cu BUNA DISPOZITIE SI MULT DOR DE VOI PENTRU CA VOI SANTETI COMORIILE MELE CELE MAI DE PRET !!! Va doresc ca buna dispozitie sa va fie alaturi tot timpul
21.09.20075.7KB
:razz: hai sa petrecem ...[3]:razz:
31.08.20073.6KB
:nebun: hai sa petrecem ...[3]:nebun:
04.09.200775.2KB
:nebun:  :nebun: haideti sa:nebun: :nebun:
10.09.200714.7KB

 
si... haideti sasi...
21.08.200729.6KB
:razz: povestea mea:razz:
25.10.200749KB
finutul meu dupa botez. eu si adi am fost nasiii .acum e mare , are 4 anisori. :zzz: haideti safinutul meu dupa botez. eu si adi am fost nasiii .acum e mare , are 4 anisori. :zzz:
29.08.200722KB
din desene animate hai sa petrecem [7]din desene animate
07.10.200742.6KB

 
eu sunt teo si abia am implinit un sa ne cunoastem in imaginiEu sunt Teo si abia am implinit un anisor(duminica)
07.08.200760.9KB
am :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi: hai saam revenittttttttttttttttttt :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
26.10.200743.7KB
:hi: haideti sa:hi:
30.08.200718.5KB
:nebun: hai sa petrecem ...[3]:nebun:
01.09.20073.4KB

 
:nebun:  :nebun:  :nebun: haideti sa:nebun: :nebun: :nebun:
23.09.20073.4KB
:razz: hai sa:razz:
17.10.200771.5KB
minge destinata copiilor ce stiu sa se distreze. mingea poate sustine greutatea unui copil de panaMinge destinata copiilor ce stiu sa se distreze. Mingea poate sustine greutatea unui copil de pana in 12-13 ani. Este prevazuta cu un maner pentru echilibru.
07.09.20075.8KB
sau un nu aveti saSau un Maserati...
16.08.200733.5KB

 
:razz: jurnalul trairilor mele:razz:
04.11.200732.6KB
:zzz:  :zzz:  aici eram la masa povestea mea:zzz: :zzz: aici eram la masa
21.10.200728.7KB
:razz: haideti sa:razz:
25.09.20074.2KB
:razz: hai sa petrecem [7]:razz:
16.10.20074.5KB

 
ce bine k nu sunt a fost ziua nepotelei mele si printre alte cadouri i-am facut si un tortuletCe bine k nu sunt singura...azi a fost ziua nepotelei mele si printre alte cadouri i-am facut si un tortulet ...vreau sa va servesc si pe voi :nod:
05.11.200730.6KB
:razz: hai sa:razz:
09.11.20076.8KB
am gasit mai multe ...sper sa va placa haideti saAm gasit mai multe ...sper sa va placa
25.08.20075KB
la un anisor: sa vedem cat de mult amLa un anisor:
26.10.200743.9KB
InapoiInainte