Colectia de poze belladonna.3xforum.ro
Total 2297 poze.

InapoiInainte

 
:) haideti sa:)
06.09.200729.8KB
saptamana a incep sa se precipite. ai arsuri sau e firesc. mananca portii mai mici mai des si beaSAPTAMANA a 31-a Corpul tau Lucrurile incep sa se precipite. Ai arsuri sau indigestie? E firesc. Mananca portii mai mici mai des si bea multa apa. Ai inceput sa mergi leganat; este tipic pentru sarcina datorita inmuierii ligamentelor pelvisului, permitand soldurilor tale sa se desfaca pentru a face loc copilului. Nu te ingrijora, nu vei avea mersul de rata o viata intreaga! Copilul tau Copilul iti recunoaste vocea. Canta-i, vorbeste-i, povesteste-i despre lumea in care va veni curand; este un mod extraordinar de a va atasa tu si partenerul tau de copil, dar si unul de altul. Unghiile au crescut si probabil va avea nevoie de manichiura dupa nastere. Este timpul de mers la cumparaturi! Poti gasi multe lucruri pentru micut(a). Este destul de scump sa ai un copil in zilele de astazi, dar daca cauti cu atentie, s-ar putea sa gasesti si marfuri mai ieftine.
21.08.200737.6KB
:hi: un gand bun!!:hi:
02.10.200712KB
:rotfl: hai sa:rotfl:
27.10.200759.8KB

 
eu cu 2 colege la facultate povestea meaeu cu 2 colege la facultate
23.09.200736.3KB
:nebun:  :nebun: povestea mea:nebun: :nebun:
23.09.200744.5KB
:razz: povestea mea:razz:
27.09.200739.4KB
:)  :) hai la:) :)
05.10.200754.3KB

 
:nebun: haideti sa:nebun:
23.09.200731.8KB
revenim la braduti hai sarevenim la braduti
25.10.20074.4KB
unul special hai saunul special
17.10.200714.6KB
ei,dar eu nu ma las mai prejos decat voi.
inca un fan :hi: pozele copilului tau[2]Ei,dar eu nu ma las mai prejos decat voi. Inca un fan belladonna. :hi:
09.11.200738.3KB

 
:razz: hai sa petrecem [7]:razz:
09.10.200710.9KB
mai vinn :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 

  hai sa petrecem ...[3]Mai vinn :rotfl: :rotfl: :rotfl:
31.08.20073.7KB
la multi ani kingaa!!! multa sanatate si sa fii iubita. :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: la multi aniLA MULTI ANI Kingaa!!! multa sanatate si sa fii iubita. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
03.11.200721.4KB
=) haideti sa=)
06.09.200742.7KB

 
chiar daca nu-mi sta in am sa postez 3 poze cu catelusi ca sunt innebunita dupa ei.nu particip laChiar daca nu-mi sta in caracter,dar am sa postez 3 poze cu catelusi ca sunt innebunita dupa ei.Nu particip la concurs Ma iertati fetele .
02.09.200734.2KB
:nebun: hai sa:nebun:
11.11.200719KB
saptamana a 34-a
esti facut planul de nastere? ai cumparat un carucior si un scaunel pentru ca stiiSAPTAMANA a 34-a Esti pregatita? Ti-ai facut planul de nastere? Ai cumparat un carucior si un scaunel pentru masina? Corpul tau Asigura-te ca stii care sunt semnele de natere prematura: Crampe asemeni celor menstruale Scurgeri apoase, rozate sau de culoare bruna (precedate cateodata de un dop de mucus) Lichid amniotic picurand sau curgand din vagin Copilul tau Daca este baiat, i-au coborat testiculele la locul lor. Ochii copilului tau sunt acum deschisi cand este treaz si inchisi cand doarme. Lanugo a disparut aproape in totalitate si a fost inlocuit cu un strat de vernix.
21.08.200741.6KB
mary,o familie frumoasa si fiti sanatosi . :hi: intanlirea dintreMary,o familie frumoasa si fericita.Sa fiti sanatosi . :hi:
05.11.200728.9KB

 
la 6 luni: sa vedem cat de mult amLa 6 luni:
26.10.200746.2KB
:razz: s-a nascut lui veroo!!!!:razz:
28.09.200735.5KB
eu si iubitul meu in parcul cismigiu povestea meaeu si iubitul meu in PARCUL CISMIGIU
23.09.200741.1KB
:razz: hai sa petrecem [7]:razz:
16.10.20076.3KB

 
:razz: haideti sa:razz:
25.09.200749.8KB
:limba:  :limba: povestea mea:limba: :limba:
27.09.200724KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: povestea mea:nebun: :nebun: :nebun:
23.09.200732KB
:razz:  :razz:  :nebun: povestea mea:razz: :razz: :nebun:
30.09.200743.4KB

 
:nebun: haideti sa:nebun:
23.09.200745.9KB
:razz: hai sa petrecem ...[3]:razz:
01.09.200715.4KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :uimit:  :uimit: woww ce scumpika ee ma mai dezlipesc de ea :nebun::rotfl: :rotfl: :rotfl: :uimit: :uimit: woww ce scumpika ee normeaaaa,nu ma mai dezlipesc de ea :nebun: :nebun: Hai sa ti-l arat si eu pe ginertu' Cris iti mut topikul la jurnarele sa ne povestesti cate ceva??
27.09.200739.2KB
v-am adus cafeluta poftim lav-am adus cafeluta
21.10.200714.7KB

 
:hi: a venit pe lume lui:hi:
22.09.200725.2KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: hai la:nebun: :nebun: :nebun:
02.10.20075.8KB
:razz: hai sa petrecem ...[3]:razz:
31.08.20074.2KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: haideti sa:nebun: :nebun: :nebun:
14.09.200719.4KB

 
:hi:REZOLVATTTTT :hi:
20.08.200759.4KB
:limba:  :limba:  :limba:  :limba: povestea mea:limba: :limba: :limba: :limba:
23.09.200730.7KB
v-am adus ceva foarte emotionant :)v-am adus ceva
22.08.200772.9KB
simon,bine ai venit. :hi: 
te asteptam sa ne povestesti mai multe despre tine. :nod: saluti...Simon,bine ai venit. :hi: Te asteptam sa ne povestesti mai multe despre tine. :nod:
04.11.200723.3KB
InapoiInainte