Colectia de poze belladonna.3xforum.ro
Total 2297 poze.

InapoiInainte

 
:nebun: hai sa petrecem ...[3]:nebun:
04.09.200762.1KB
eu am :zzz: haideti saeu am plecattttttttttttttttttt :zzz:
10.09.20079.5KB
:razz: hai sa:razz:
20.10.20079.7KB
:hi: haideti sa:hi:
07.09.200713.9KB

 
"sparg" eu ghiatza! Am fost acum 2 saptamani la o nunta si pentru prima oara mi-am facut bucle. Eu sunt adepta parului intins, pentru ca parul natural e ondulat :zzz: . Si uite ce-a iesit......
13.09.200736.6KB
:hi:  :hi: seara serii este ''peisaje si frunze de toamna'' :wink2: haideti sa:hi: :hi: seara bunaaa,petrecem??? TEMA SERII ESTE ''PEISAJE SI FRUNZE DE TOAMNA'' :wink2:
27.09.200778.4KB
:) hai la:)
05.10.200773.3KB
eu s, sotul meu , si bunica mea. cununia 29.10.2005 nunta...in imaginieu s, sotul meu , si bunica mea. cununia religioasa, 29.10.2005
12.08.200721.8KB

 
eu nu am vazut-o cumva o pozica de-a ei sa o vad si eu? despre vedeteeu nu am vazut-o niciodata,aveti cumva o pozica de-a ei sa o vad si eu?
29.10.200712.2KB
noapte buna, fetele! maine mai cu un an ... =( pe maineNoapte buna, fetele! Maine mai imbatranesc cu un an ... =(
25.07.200756.6KB
am ajuns la restaurant :wink2: poze de la botezul puilor nostriiam ajuns la restaurant :wink2:
28.10.200724.3KB
:rolleyes: hai sa petrecem ...[3]:rolleyes:
04.09.200736.9KB

 
mire eu sunt aici ma chinui sa caut poze :hi: hai samire eu sunt aici ma chinui sa caut poze :hi:
09.11.200714.2KB
:hi:  :hi: va era dor de mine :zzz:  :zzz: noi, in toata nostra ;):hi: :hi: va era dor de mine :zzz: :zzz:
01.11.200724KB
:wink2:  :wink2: haideti sa:wink2: :wink2:
08.09.200730KB
:hi: haideti sa:hi:
24.09.200749.2KB

 
:hi: hai sa:hi:
25.10.20073.2KB
:nebun: hai la:nebun:
29.09.200724.4KB
abia astept sa vina mosul hai saabia astept sa vina Mosul
04.11.20075KB
vreau sa vin si eu cu voi in luati? haideti saVREAU SA VIN SI EU CU VOI IN CROAZIERA.MA LUATI?
10.09.200718.8KB

 
:razz: hai sa:razz:
25.10.200723.9KB
feteleeeee hai safeteleeeee
26.10.200727.5KB
:hi: hai sa petrecem ...[3]:hi:
03.09.200722.2KB
:hi:  :hi: nu e hai sa petrecem [7]:hi: :hi: nu e nimeni???????
09.10.20078.9KB

 
:razz: imagini hazlii:razz:
16.10.200735.6KB
mirele si mireasa modele de torturi pentru nuntimirele si mireasa
26.08.200717.4KB
:hi:  :hi:  :hi:  :hi: hai sa petrecem [7]:hi: :hi: :hi: :hi:
07.10.200747.3KB
:nebun:  :nebun: asta-mi trebuie mieeee imagini hazlii:nebun: :nebun: asta-mi trebuie mieeee
30.08.200726.4KB

 
:razz: hai sa:razz:
28.10.200718.3KB
:razz: hai sa:razz:
11.11.200720.5KB
:razz: eu propun tu postezi:razz:
08.09.200737.8KB
:razz: cu ce ne incaltam?:razz:
18.10.20076.3KB

 
issa este in frenezia de nunta, dupa ce s-a logodit in luna mai la venetia, cantareata a mai avutIssa este insarcinata Aflata in frenezia pregatirilor de nunta, dupa ce s-a logodit in luna mai la Venetia, cantareata a mai avut parte, zilele acestea, de inca o bucurie. Ea a descoperit ca este si insarcinata. Issa a fost surprinsa de paparazzii Cancan in timp ce s-a dus la consultatie la o clinica medicala privata de pe Calea Grivitei, unde s-a stabilit ca sarcina are aproape trei luni. Cu toate ca este inca prea devreme pentru un pronostic credibil, doctorul cantaretei sustine ca, in ecografie, bebelusul pare sa fie fetita. Dupa ce a parasit clinica, blonda s-a indreptat spre Mitropolie, unde s-a rugat si a aprins lumanari. Contactata telefonic, vedeta ne-a confirmat ca a fost la biserica si s-a rugat pentru sanatatea copilului ei. "I-am multumit lui Dumnezeu pentru acest copil, pe care mi l-am dorit foarte mult. De multe ori uitam sa multumim, doar cerem. M-am rugat pentru sanatatea copilului meu", ne-a declarat Issa. Cantareata ne-a mai dezvaluit ca isi va boteza bebelusul, indiferent de sexul pe care il va avea acesta, cu un nume de sfant. "Va fi cu siguranta un nume romanesc, un nume de sfant. Nu vreau nume de telenovela, straine, asta e clar", a spus ea. In culmea fericirii, Issa si logodnicul ei, Dani, si-au invitat, ieri, parintii la un restaurant pentru a sarbatori impreuna vestile bune. Se intelege bine cu baietelul lui Dani Cantareata si iubitul ei sunt impreuna de doi ani si urmeaza sa se casatoreasca in aceasta toamna. Dani mai are un copil din prima lui casatorie, incheiata in urma cu mai bine de trei ani. Cantareata are o relatie buna cu Danut, baietelul in varsta de 7 ani al viitorul ei sot, mai ales ca, sustine ea, se si pricepe la copii: "Eu am absolvit colegiul pedagogic si ma inteleg bine cu copiii". Vedeta ne-a mai marturisit ca, de cand a aflat ca este insarcinata, nu si-a pus niciodata problema carierei. Blonda a pus, din primul moment, copilul si viata de familie pe primul loc, considerand ca restul pot sa mai astepte.
24.08.200715.6KB
perusii mei sa ne prapadim de ras :))))PERUSII MEI
19.08.200745.8KB
:hi: hai sa petrecem ...[3]:hi:
31.08.20073.3KB
:razz: hai sa:razz:
25.10.200716.7KB

 
atunci sa ne plimbam putin cu vaporul nu? haideti saATUNCI SA NE PLIMBAM PUTIN CU VAPORUL NU?
10.09.200710.1KB
:razz: hai sa:razz:
04.11.200733.8KB
la multi ani fiti fericiti si sa va iubiti ca-n prima zi. :nod: nunta...in imaginiLA MULTI ANI IMPREUNA,AURELIA. Sa fiti fericiti si sa va iubiti ca-n prima zi. :nod:
29.10.200710.9KB
anca,bine ai venit la noi. :hi: 
ne bucuram sa te avem printre noi si abia asteptam sa te cunoastemAnca,bine ai venit la noi. :hi: Ne bucuram sa te avem printre noi si abia asteptam sa te cunoastem mai bine. :nod:
01.11.200723.3KB
InapoiInainte