Colectia de poze belladonna.3xforum.ro
Total 2297 poze.

InapoiInainte

 
eu imi dau in carti tot chiar cred in ele pt k se intampla exact ce imi spune baba..cu toate ca nueu imi dau in carti tot timpul...si chiar cred in ele pt k se intampla exact ce imi spune baba..cu toate ca nu stie nimic despre mine..nush cum se poate..ciudat..dar asa stiu la ce sa ma astept...;))
31.08.200724.4KB
:razz: povestea mea:razz:
27.09.200734KB
:nebun: hai sa petrecem [7]:nebun:
09.10.200725.8KB
este tare urat afara ,frig ,innourat. cum e vremea in orasul tau? [2]Este tare urat afara ,frig ,innourat.
14.10.20072.7KB

 
:hi: super tema eu propun tu postezi:hi: super tema
30.08.200734.3KB
:hi: hai sa:hi:
25.10.20074.1KB
pentru voi iubitele mele, cu toata dragostea mea poftiti lapentru voi iubitele mele, cu toata dragostea mea !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27.08.200786.4KB
:hi: eu propun tu postezi:hi:
31.08.200734.3KB

 
saptamana a 27-a

a inceput sa-ti fie frica? la un moment dat in sarcina, toate femeile acestSAPTAMANA a 27-a A inceput sa-ti fie frica? La un moment dat in sarcina, toate femeile experimenteaza acest sentiment! Temerile pot fi: pentru nastere, pentru a nu da gres ca parinte, pentru faptul ca ti se schimba viata, relatiile, teama de lipsa de bani etc. Este normal. Este bine sa le exteriorizezi. Impartaseste-le partenerului tau (care fara indoiala incearca si el cateva) si acest lucru va poate fi de ajutor amandurora. Daca nu ai facut-o pana acum, e momentul sa te inregistreazi acum la un curs de educatie pentru nastere. Aceste cursuri sunt o ocazie importanta de a impartasi experientele cu alte cupluri care asteapta un copil. Poti sa apreciezi acum cat de mult se misca copilul tau. In perioadele sale active, el trebuie sa se miste cam de 10 ori/ora. Daca nu a miscat in acest ritm, poti bea un pahar de suc si numara inca o data miscarile in urmatoarea ora. Daca nu se misca in acest ritm, este bine sa te sfatuiesti cu doctorul. Corpul tau Poti avea mancarimi la nivelul pielii abdomenului. Se produc din cauza distensiei pielii. Evita scarpinatul; cel mai bine te vei simti cu un masaj usor cu ulei de masline. Copilul tau Creste, creste, creste! Ochii copilului tau devin sensibili la lumina, pregatindu-se sa vada imediat dupa nastere. sursa:nou-nascuti
21.08.200735.7KB
:nod:  :nod: hai sa petrecem [7]:nod: :nod:
15.10.20075.6KB
si aici stau cumintel langa tati :limba: jurnalul bubulutei melesi aici stau cumintel langa tati :limba:
24.09.200726KB
:razz: hai sa:razz:
11.11.20079.3KB

 
fhjf pozici din copilarie1283737434735490mv fhjf hfr749y5373922222222222222249214c
17.08.200758.3KB
:razz: hai sa petrecem ...[3]:razz:
31.08.200715.9KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :limba: haideti sa:nebun: :nebun: :nebun: :limba:
13.09.200720.4KB
:d hai sa petrecem ...[3]:D
04.09.200720.5KB

 
aici sunt eu cu mama mea la castelul peles povestea meaaici sunt eu cu mama mea la CASTELUL PELES
23.09.200741.7KB
:razz: hai la:razz:
30.09.200738.9KB
acum una pentru clara nu aveti saAcum una pentru Clara
16.08.200723.2KB
:razz: hai sa:razz:
17.10.200741.5KB

 
:limba:  :limba: povestea mea:limba: :limba:
23.09.200744.5KB
:nebun: povestea mea:nebun:
27.09.200755.2KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: povestea mea:nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
10.10.200722.8KB
mai uite unul eu propun tu postezimai uite unul
09.10.200737.6KB

 
pozulici de la botez :razz: povestea meapozulici de la botez :razz:
25.10.200731.8KB
cand dragostea e mare hai sa petrecem ...[3]Cand dragostea e mare
02.09.200710.7KB
:limba:  :limba:  :limba: haideti sa:limba: :limba: :limba:
22.09.200748.1KB
salutare sunt bine sunt putin mi-a luat suzeta si a aruncat-o la catel.si eu tot ma rog de ea sa-miSalutare tuturor. Da,acu sunt bine sanatoasa. Dar sunt putin suparata...mami mi-a luat suzeta si a aruncat-o la catel.Si eu tot ma rog de ea sa-mi dea suzeta inapoi. :nod: Oare o sa ma pot desobisnui de ea?! =( Vin cu cateva pozici noi.
04.11.200738.4KB

 
bine ai venit adriana saluti...bine ai venit Adriana
05.10.200726.8KB
:hi: hai sa petrecem ...[3]:hi:
31.08.20073.1KB
na!ca am venit si eu...... :rusine: e cineva din bacau? aceasta sunt eu cusotul si andy! intanlireana!ca am venit si eu...... :rusine: e cineva din bacau? aceasta sunt eu cusotul si bineinteles andy!
05.11.200766.3KB
:razz: povestea mea:razz:
11.10.200737.2KB

 
si la noi a fost inourat azi si destul. :( cum e vremea in orasul tau? [2]Si la noi a fost inourat azi si destul. :(
03.11.200716.8KB
ce fac fetele? hai sace fac fetele?
27.10.200756.7KB
:hi: hai la:hi:
30.09.20076.6KB
bia,esti tare am inceput sa merg singurica la 1 an si 1 luna.am fost mai puturoasa. :zzz: 
somnicBia,esti tare harnicuta.Eu am inceput sa merg singurica la 1 an si 1 luna.Am fost mai puturoasa. :zzz: Somnic usor si vise placute. :hi:
03.10.200712.2KB

 
si pentru tine cafeluta. :nod: 
un week-end placut si tie. :rotfl: poftiti laIuliana,este si pentru tine cafeluta. :nod: Un week-end placut si tie. :rotfl:
18.08.200725KB
:razz: povestea mea:razz:
27.09.200762.1KB
pap batonel facut de bunicutzu :hi:  :hi: jurnalul bubulutei melepap batonel facut de bunicutzu :hi: :hi:
24.09.200729.6KB
la multi ani aveti o casnicie miniunata si sa ajungeti sa o faceti pe cea de platina  impreuna. laLa multi ani fericiti!Sa aveti o casnicie miniunata si sa ajungeti sa o faceti pe cea de platina impreuna.
18.10.200728KB
InapoiInainte