Colectia de poze belladonna.3xforum.ro
Total 2297 poze.

InapoiInainte

 
pup hai lapup
03.10.20079.7KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: hai la:nebun: :nebun: :nebun:
05.10.200735KB
:hi: hai sa petrecem ...[3]:hi:
06.09.200715.9KB
:) haideti sa:)
28.09.200756.9KB

 
eu sunt georgiana pozele taueu sunt georgiana
03.09.200718KB
da pai daca asta e tema trebuie sa ne conformam hai lada pai daca asta e tema trebuie sa ne conformam
05.10.200720.1KB
:razz:  :nebun:  :nebun:  :nebun: hai sa:razz: :nebun: :nebun: :nebun:
22.10.200773.7KB
ieri am implinit un an decand ne-am unit fost o zi a muncit de dimineata pana seara :( si eu am statIeri am implinit un an decand ne-am unit destinele,a fost o zi obisnita,Cata a muncit de dimineata pana seara :( si eu am stat cu Alex,dupaamiaza a venit matusica mea si am plecat la parintii mei ca ma invitase tata sa-l tund :zzz: marea frizerita,si mi-a dat si banutii de pastilele de slabit,se scad din aia 2000€ care o sa mii dea daca ajung la 84kghttp:// (21).gifatunci sa vezi petrecere :rotfl: :rotfl: si am facut si ciubuc de 5€ pe tuns :wink2: Seara pe la 7,30 ne-am indreptat spre casa grabiti sa ajungem la cofetarie pt prajituri,am ajuns in timp,am luat inghtata lui Alex,mi-am luat si eu una,acum cat mai pot manca :zzz: si un platou cu prajiturele,am ajuns acasa am pus repejor sa fac pulpitele si inainte de a veni Cata am pus de mamaliguta,intre timp am mai butonat un pik pe forum si m-m distrat cu super fete :rotfl: :rotfl: :rotfl: cand a venit am papat si apoi ne-am culcat ca eram amandoi obositi,el fizic si eu pshihic :( Noaptea Alex nu a avut-o linistita :( s-a foit si plangea degeaba :( azi am avut o zi foarte grea,cred ca-i ies dintisorii,dupaamiaza ne-a distrat si apoi am iesit la aer si am trecut sa luam imprimanta de la reparat,seara am incalzit pastaile cu carnita de la mama si s-a terminat si ziua de azi,maine ajung pastilele de slabit,sa vedem cand ma hotarasc sa intarc,ca sa pot incepe cura,ca nu sunt recomandate in timpul alaptarii :nono: :nono: si poate de revelion voi imbraca si eu o rochie super :wink2: (34).gifpentru voi dragele melehttp:// (26).gif
28.08.200737.5KB

 
talisman cu delfini haideti satalisman cu delfini
24.09.20079.7KB
saptamana a a 7-a se aseamana mult cu cea precedenta din punct ce vedere al daca faci parte din celeSAPTAMANA a 7-a Saptamana a 7-a se aseamana mult cu cea precedenta din punct ce vedere al simptomelor. Daca faci parte din cele 70% din femei care au greturi matinale, probabil ca acum le simti din plin. Dieta ta este acum foarte importanta; mananci si pentru viitorul copil. Este important sa mananci bine conducandu-te dupa intuitie si dupa regulile de dieta ale sarcinii pentru a avea un copil sanatos. Reguli de baza in dieta sarcinii Dieta echilibrata: Mananca alimente variate in timpul unei zile Glucide: Evita zaharul si alimentele care contin zahar; nu aduc mai nimic din punct de vedere nutritional, in schimb iti adauga ceva la greutate Grasimi: Incearca sa nu mananci prajeli si incearca sa scazi aportul de grasimi Apa: bea cel putin 6-8 pahare de apa /zi. Medicamente, alcool, droguri: nu sunt permise Corpul tau Poti avea simptome cum sunt greata matinala, gusturi ciudate in gura, sani mai mari si mai sensibili, schimbari ale dispozitiei... sau poti sa nu simti nimic. E posibil ca greutatea ta sa creasca deja sau, din cauza greturilor matinale, sa scada. Ambele situatii sunt obisnuite si se incadreaza in normal. Copilul tau Trasaturile faciale sunt acum vizibile, incluzand gura si limba. Ochii au retina si cristalin. Sistemul muscular s-a dezvoltat aproape complet si copilul incepe sa exerseze miscari. Copilul are propria sa grupa si tipologie de sange, diferita de a mamei sale. Celulele sanguine sunt acum produse de ficat. Copilul utilizeaza placenta mamei ca principalul organ de excretie inainte de nastere. Pentru tata Iti place sa gatesti? Acum este momentul sa-ti pui boneta de bucatar si sa gatesti pentru mama si copil. Nu numai ca mama va aprecia ceea ce faci, dar vei participa activ la cresterea copilului tau. "Este un singur copil frumos pe lume, cel al mamei sale." - Un vechi proverb englezesc
21.08.200734.7KB
:wink2: hai sa petrecem [7]:wink2:
09.10.20074KB
:razz: hai sa:razz:
10.11.200731.3KB

 
buna dimineata un gand bun!!buna dimineata
02.11.20079.4KB
:razz: hai sa:razz:
30.10.200718KB
la multi ani tuturor care poarta aceste frumoase nume! la multi ani tati cu ocazia arh. mihail siLa multi ani tuturor care poarta aceste frumoase nume!
09.11.200744.1KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  bravu iuliana cadourile pentru barbati :nod:  :nod:  :nebun:  :nebun::rotfl: :rotfl: :rotfl: bravu Iuliana ssuuupppeerr cadourile pentru barbati :nod: :nod: :nebun: :nebun: :nebun:
07.09.200718.6KB

 
buna seara fetele hai sabuna seara fetele
26.10.200727.6KB
haideti sa bem un ceai fierbinte ca e foarte frig in afara si sa ne incalzim poftiti lahaideti sa bem un ceai fierbinte ca e foarte frig in afara si sa ne incalzim
09.09.20072.9KB
si inca o dovada. :razz: eu propun tu posteziSi inca o dovada. :razz:
09.10.200753.1KB
venim si noi cu o poza pozele tauvenim si noi cu o poza recenta.....
06.10.200734.4KB

 
ba da hai saba da
27.10.200716.5KB
:) hai la:)
05.10.200717.4KB
leonardo di caprio , actorul meu preferat haideti saleonardo di caprio , actorul meu preferat
26.08.20076.6KB
poze cu sara pozele taupoze cu Sara
22.10.200735.2KB

 
si alessia tarziu o mers in patru labe pe la 8 luni,acum se prinde de ce apuca vrea sa porneasca insi Alessia tarziu o mers in patru labe pe la 8 luni,acum se prinde de ce apuca vrea sa porneasca in picioare :) deabia astept :rotfl:
11.08.200738.5KB
ce superba salvat-o si eu :wink2: 
uitati ce am gasit eu :nebun:  :nebun: nu aveti sace superba eeeee,mi-am salvat-o si eu :wink2: uitati ce am gasit eu :nebun: :nebun:
14.08.200729.3KB
:razz: hai sa:razz:
22.10.200749.2KB
:hi: hai sa petrecem ...[3]:hi:
06.09.200739.3KB

 
:hi:  :hi: venim si noi pozici de la nanuta de la botez :wink2:  :wink2: 
eu cu mami la biserica:hi: :hi: venim si noi pozici de la nanuta de la botez :wink2: :wink2: eu cu mami la biserica
28.10.200735.9KB
:razz: poze din concediu.:razz:
03.09.200722.4KB
:hi:  :hi:  :hi:  :hi: 
in seara asta am vrut sa facem un gest frumos si sa mergem la ai mei la:hi: :hi: :hi: :hi: IN SEARA ASTA AM VRUT SA FACEM UN GEST FRUMOS SI SA MERGEM LA AI MEI LA CURTE.AM AJUNS LA EI,AFARA PLOUA TARE SI E FOARTE FRIIGGGG IAR EI ZIC CA SA STAM O ORA LA POARTA PANA VIN EI CA CICA SUNT PLECATI.SUNTEM FOARTE SUPARATI IN SEARA ASTA M-A SUNAT TAICAMIU SI A IS LASA-L PE ADI CA MOARE ASTA O DATA. CUM DRACULUI POATE VORB ASA????????????????????????????????????????????????????????????????? GATA AM TERMINAT DEFINITV CU EI.MA JUR PE D-ZEU.GATA. PT MINE IN SEARA ASTA SUNT MORTI.AU MURIT . :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
14.10.200732.2KB
eu in clasa intai :zzz: pozici din copilarieeu in clasa intai :zzz:
26.08.200732.7KB

 
:razz: hai sa:razz:
30.10.20077.5KB
:hi: hai sa petrecem ...[3]:hi:
03.09.200716.8KB
eu la coafor , imi faceam suvite  :zzz:  :zzz:  :zzz:  :zzz:  :zzz:  :zzz:  :zzz:  :zzz:  :zzz:EU LA COAFOR , IMI FACEAM SUVITE :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:
21.10.200732.1KB
:nebun: haideti sa:nebun:
07.09.200737KB

 
:nebun: haideti sa:nebun:
24.09.200714.3KB
jucarie din cu tine, te asculta, raspunde la intrebari, rade, se joaca, doarme, mananca si spuneJucarie din plus. Vorbeste cu tine, te asculta, raspunde la intrebari, rade, se joaca, doarme, mananca si spune glume. Cu cat ii dai mai multa atentie, cu atat reactioneaza mai bine. In stoc deocamdata doar in limba Germana! Dimensiune: 22 cm Recomadare peste 5 ani al meu vorbeste in engleza.l-am comandat de pe net.
26.08.200716.1KB
saptamana a ai trecut de jumatatea se intampla cu corpul tau? pe masura ce-ti creste burtica, itiSAPTAMANA a 21-a Felicitari! Ai trecut de jumatatea sarcinii. Ce se intampla cu corpul tau? Pe masura ce-ti creste burtica, iti pui intrebarea cat de sigur mai poti calatori pe parcursul sarcinii. Iata cateva trucuri: * Daca mergi cu masina, fa o pauza la fiecare ora pentru a-ti pune sangele in miscare. * Pune intotdeauna centura; o poti fixa de asa natura ca sa nu te deranjeze; ea iti poate salva viata ta si a copilului ! * Calatoreste in ultima luna numai daca esti pregatita sa nasti pe strada. Poti sa discuti acest aspect cu medicul tau. * Daca se intampla sa zbori cu avionul in aceasta perioada, aerul din avion este foarte uscat, de aceea hidrateaza-te pe tot parcursul zborului cu apa si suc de fructe (fara alcool, daca mai era nevoie sa amintim). Copilul tau Sughite de zor. Da, micile zvacnituri pe care le simti sunt sughituri: copilul tau face exercitii de respiratie.
21.08.200733.4KB
am venit si eu :hi: eu propun tu posteziAm venit si eu :hi:
09.10.200711.5KB
InapoiInainte