Colectia de poze belladonna.3xforum.ro
Total 2297 poze.

InapoiInainte

 
vreau si eu daca se poate sa particip la concurs cu alexandra. imi dati voie ????
ea este alexandravreau si eu daca se poate sa particip la concurs cu alexandra. imi dati voie ???? ea este alexandra maria , si o iubesc foarte mult ! ne dati voie si noua sa participam la concurs ???????
25.10.200725.1KB
cu tati jurnalul printesei noastrecu tati
31.10.200734.8KB
:razz: haideti sa:razz:
08.09.200722.9KB
:nod: hai sa:nod:
25.10.200712.1KB

 
neata fetelor poftim la oneata fetelor
28.10.200717.8KB
:hi: eu propun tu postezi:hi:
27.08.200741.2KB
si haideti sasi
22.08.200718.7KB
ne place f mult pozele copilului tau[2]Ne place f mult balansoarul
07.11.200763.2KB

 
:hi: povestea mea:hi:
30.09.200733.2KB
:razz: hai sa:razz:
04.11.200720.2KB
eu sunt sigura k o sa`mi placa saluti...eu sunt sigura k o sa`mi placa
03.09.200738.3KB
:) hai sa petrecem ...[3]:)
01.09.200735.1KB

 
tot eu de ce sau de cine iti este dor?TOT EU
16.08.200741.9KB
*  geoda de ametist

              inaltime: 20 cm  
            
               latime : 18 cm* Geoda de ametist Inaltime: 20 cm Latime : 18 cm
07.09.200712.1KB
da crinuta si eu sper la fel :nod:  :nod: hai sada crinuta si eu sper la fel :nod: :nod:
17.10.200749.1KB
noi suntem mai noi pe aici pe forum speram sa ne intelegem bine.... :wink2: asa ca o sa va prezintnoi suntem mai noi pe aici pe forum speram sa ne intelegem bine.... :wink2: asa ca o sa va prezint puiutul meu
07.10.200746.3KB

 
:zzz:  :zzz: ce-mi place cum imi sta :limba:  :limba: ma laud singurica :zzz:  :zzz: fardul in viata:zzz: :zzz: ce-mi place cum imi sta :limba: :limba: ma laud singurica :zzz: :zzz:
01.11.200736.2KB
eu 2 3 oct,sotul meu iulian 1 iulie si sara22 iunie zile de nastereeu 2 3 oct,sotul meu Iulian 1 iulie si Sara22 iunie
04.10.200732.3KB
eu am nascut natural dar am avut travaliu 16 ore.acum am uitat si am o cum ati nascut?Eu am nascut natural dar am avut travaliu 16 ore.Acum am uitat si am o printesica.
07.10.200743.2KB
:hi:  :hi: haideti sa:hi: :hi:
08.09.200750.1KB

 
:hi: hai sa petrecem ...[3]:hi:
06.09.20075.2KB
o zi buna va doresc. :hi: un gand bun!!O ZI BUNA VA DORESC. :hi:
09.10.20078.9KB
si eu eu propun tu postezisi eu
27.08.200748.9KB
:hi: un gand bun!!:hi:
10.10.200717.7KB

 
avem si noi 2 dintisori jos care au iesit de la 5 luni ne-a spart gingiuta sus vrea sa iasa inca unuavem si noi 2 dintisori jos care au iesit de la 5 luni jumatate,acum ne-a spart gingiuta sus vrea sa iasa inca unu :D la primii2 sa comportat bine nu febra doar unpic agitat vad ca si acum e ok ,dar vin acusica caninii,maselutele :( atunci sa vedem cum o sa fie ,......cik e dureros :( am pus si o poza cu dintisori ,erau inca mici acum au mai crescut dar nu i-am pozat
07.11.200736.1KB
:hi: hai la:hi:
30.09.200746.8KB
party???? hai saparty????
04.11.200729.8KB
aici eram la mormantul lui stefan cel mare :nod: poze din concediu.aici eram la mormantul lui stefan cel mare :nod:
25.08.200724.6KB

 
:nod: pozele copilului tau[2]:nod:
07.11.200722.9KB
:) haideti sa:)
28.09.200764KB
am pregatit-o special pt voi
va astept :hi: poftim laam pregatit-o special pt voi va astept :hi:
16.10.200717.8KB
:nebun: hai sa petrecem ...[3]:nebun:
03.09.200722.8KB

 
:zzz: hai sa:zzz:
17.10.200727.8KB
fetelor am adus un ananas,ca tot imi era pofta.si m-am gandit si la ceaiul de la ora 5.fetelor am adus un ananas,ca tot imi era pofta.si m-am gandit si la voihttp://i63.photobucket.com/albums/h147/mirelusa/iconite%20pentru%20forum/sp2_baci.gif
20.07.200721.8KB
:razz: haideti sa:razz:
22.09.200723.1KB
:hi:  :hi: haideti sa:hi: :hi:
27.09.200724.7KB

 
:razz: hai sa:razz:
06.11.200729.8KB
:hi: saluti...:hi:
29.09.200721.8KB
si asta saluti...si asta
07.10.20074KB
:hi: hai sa petrecem [7]:hi:
07.10.20079.7KB
InapoiInainte