Colectia de poze belladonna.3xforum.ro
Total 2297 poze.

InapoiInainte

 
:rusine: hai sa:rusine:
09.11.20079.6KB
:zzz:  :zzz: haideti sa:zzz: :zzz:
13.09.200724.9KB
:razz:  :razz: hai sa:razz: :razz:
01.11.20075.2KB
:hi: hai sa:hi:
06.11.200747.4KB

 
:hi:  :hi: multumim crinuta si mai serveste cu mine?? poftim la o:hi: :hi: multumim Crinuta si Iuliana Cine mai serveste cu mine??
03.11.200716.1KB
:hi: am mai pregatit eu inca un rand de cafeluta pt mai tarziu :hi: sa aveti pofta :razz: poftiti la:hi: am mai pregatit eu inca un rand de cafeluta pt mai tarziu :hi: sa aveti pofta :razz:
04.09.200743.8KB
:razz: hai sa:razz:
29.10.200747.5KB
la o luna sa vedem cat de mult amla o luna
10.10.200711.6KB

 
eu si ramona ( mama bubulinei  si colega mea ) :nebun: poze de la botezul puilor nostriiEU SI RAMONA ( MAMA BUBULINEI SI COLEGA MEA ) :nebun:
21.10.200727.7KB
suuper cadourile voastre... haideti saSuuper cadourile voastre...
07.09.20077.3KB
:hi: haideti sa:hi:
30.08.200712.6KB
:razz:  :razz: o mamica fericita.:razz: :razz:
09.11.20073KB

 
:hi:  :hi:  :hi: intanlirea dintre:hi: :hi: :hi:
30.09.200728.5KB
super ingerasul eu propun tu postezisuper ingerasul
02.11.200711.8KB
:razz: hai la:razz:
30.09.200726.7KB
:razz: hai sa petrecem [7]:razz:
12.10.20077.3KB

 
eu si mma mea.
asta e cortul meu
va :zzz:  :zzz:  :nod:  :nod:  :limba: povestea meaeu si mma mea. asta e cortul meu va place??????????????? e mareeeeeeeeeeeeeeeeeee :zzz: :zzz: :nod: :nod: :limba:
23.09.200744.4KB
buna dimineata serveste o cafeluta la ora asta? poftiti laBuna dimineata fetelor.Cine serveste o cafeluta la ora asta?
15.09.20078.2KB
iubita mea , te rog ai tu timput liber,nu e nici o graba , sa ne mai si pe noi ! salumana si te pupiubita mea , te rog frumos,cand ai tu timput liber,nu e nici o graba , sa ne mai infrumusetezi si pe noi ! salumana si te pup ducleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !
19.10.200727.2KB
sunt fericita. pt prima datat a fost o atmosfera la serv superba.am dansat vorb de botez,am ras cusunt fericita. pt prima datat a fost o atmosfera la serv superba.am dansat brasoveanca,am vorb de botez,am ras cu fetele.a fost asa de frumos..................doamne daca ar fi in fiecare zi asa....................a fost foarte frumos,mi-a placut la nebunie. uitati ce-am facut eu singura
04.10.200742.7KB

 
:razz: ce ai pe desktop ?:razz:
23.10.200757.2KB
:nod: la multi ani impreuna dia si nutu.:nod:
18.10.200740.1KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: haideti sa:nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
06.09.200732.5KB
pai mai e pana maine... :zzz: apropo de leut: mi-am pus un caine care incearca sa te prinda din urmaPai mai e pana maine... :zzz: Apropo de leut: mi-am pus un caine care incearca sa te prinda din urma :D Uite, ca sa nu ma credeti neserioasa, va dau o inghetata! Dar a se consuma numai dupa miezul noptii, ca deh, m-a nascut mama pe 25 totusi :D
25.07.200727.8KB

 
saptamana a sa lucrezi cu partenerul tau sau persoana de suport pentru a-ti face un plan alSAPTAMANA a 29-a Incepe sa lucrezi cu partenerul tau sau persoana de suport pentru a-ti face un plan al nasterii. Poti sa incepi masajul perineal pentru a-ti pregati perineul, evitand astfel epiziotomia sau ruptura perineului in timpul nasterii. Daca nu reusesti singura, roaga-l pe partenerul tau sa te ajute. Un truc pentru somn: foloseste multe perne pentru a evita intinderea spatelui. Incearca sa dormi pe o parte cu o perna intre genunchi si una sub abdomen. Te simti mai confortabil acum? Corpul tau Te inrosesti usor? Volumul sangelui tau aproape s-a dublat, si ai castigat in greutate aproape 9 kg! Mentine un aport crescut de calciu si de fier: si tu, si copilul tau aveti nevoie! Copilul tau Cresterea copilului se incetineste, dar va mai castiga inca in greutate aproximativ 1.500 de grame pana la nastere. Daca s-ar naste acum, ar avea aproximativ 1 kg si 500 de grame, si ar putea sa respire, dar poate obosi repede si poate avea nevoie de asistenta. Ochisorii sai sunt sensibili la lumina. Lasa-l sa mai stea sa se pregateasca ; vei ajunge in curand la capat!
21.08.200737.6KB
si noi ne-am bine :zzz: 
i-am cumparat o bicicleta . :zzz: te-ai si noua.Si noi ne-am inoit...mai bine zis,fica-mea. :zzz: I-am cumparat o bicicleta . :zzz:
19.09.200751.3KB
:zzz:  :zzz:  :zzz: hai sa petrecem [7]:zzz: :zzz: :zzz:
09.10.200721.5KB
:razz:  :razz:  :razz:  :razz: hai sa:razz: :razz: :razz: :razz:
01.11.20079.9KB

 
ma lasati sa petrec singura? hai sama lasati sa petrec singura?
25.10.200713.6KB
flori in ghiveci hai saflori in ghiveci
09.11.200737.7KB
:hi: haideti sa:hi:
22.09.200720.9KB
:hi: de distractii numarul 1 in italia!!!:hi:
18.09.200749.1KB

 
:razz: hai sa:razz:
04.11.20078.9KB
:razz: hai sa:razz:
29.10.200791.5KB
comoara mea  :nebun:  :nebun:  :nebun: poze de la botezul puilor nostriiCOMOARA MEA :nebun: :nebun: :nebun:
21.10.200728KB
la 10 luni sa vedem cat de mult amla 10 luni
10.10.200711.7KB

 
kiwi imagini googlekiwi
07.09.200746.5KB
vai nu aveti chef de party =( hai savai nu aveti chef de party =(
30.10.200720KB
:razz:  :hi: povestea mea:razz: :hi:
21.10.200735KB
la 8 luni. sa vedem cat de mult amLa 8 luni.
09.10.200757.3KB
InapoiInainte