Colectia de poze belladonna.3xforum.ro
Total 2297 poze.

InapoiInainte

 
la multi ani cu sanatate si fericire alaturi de cei dragi!!!

  la multi ani ,alice.LA MULTI ANI CU SANATATE SI FERICIRE ALATURI DE CEI DRAGI!!!
23.10.200714.9KB
asta este pentru voi , dragele mele !!! din toata inima mea !!! ma bucur mult ca v-am cunoscut !!!asta este pentru voi , dragele mele !!! din toata inima mea !!! ma bucur mult ca v-am cunoscut !!! sunteti si imi veti ramane mereu , prietenele mele adev !!! va pastrez in sufletul meu !!!
26.08.200717.5KB
si inca unul haideti saSi inca unul
25.08.20077.3KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: haideti sa:nebun: :nebun: :nebun:
24.09.200717.8KB

 
:hi:  :hi: am venittt :nod:  :nod: seara buna la scumpicile meleeeee :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: hai:hi: :hi: am venittt :nod: :nod: seara buna la scumpicile meleeeee :rotfl: :rotfl: :rotfl:
04.11.200727.7KB
:hi: hai sa:hi:
25.10.200716.7KB
noapte :limba: 

pui prajit sau la pui meree si un coca,nu?il dau io :hi:  :hi: ce preferam?noapte :limba: pui prajit sau la rotisor? dupa pui meree si un coca,nu?il dau io :hi: :hi:
06.09.200724.7KB
:hi:  :hi: haideti sa:hi: :hi:
24.09.200726.1KB

 
sa revin la muntii nostri hai sasa revin la muntii nostri
05.11.200739.7KB
am gasit poza :hi: mamica disperata.Am gasit poza :hi:
19.10.200713.1KB
:) hai sa petrecem [7]:)
07.10.200716KB
:nebun: haideti sa:nebun:
07.09.200712.2KB

 
cremsnit 


foietaj 1: 
-150-200 g faina 
-1 ou si un galbenus 
-2 linguri smantana 
-1 praf de sareCREMSNIT Foietaj 1: -150-200 g faina -1 ou si un galbenus -2 linguri smantana -1 praf de sare Se face o coca. Foietaj 2: -200g faina -200g unt Se face un alt aluat si se pune peste primul.Se impaturesc de 3 ori , apoi se fac doua foi care se coc in cuptorul preincalzit. Se umple cu crema de vanilie.(4 oua se freaca cu zahar dupa gust , se adauga 3 linguri faina , arome si es pune in laptele fierbinte , cca 700-800 ml amestecand mereu.La urma se adauga 80-100g unt)
01.09.200720KB
:rotfl:  :rotfl: hai sa petrecem [7]:rotfl: :rotfl:
09.10.200710KB
aici punem fiecare ce imagine are pe desktopul ei !
incep eu !
il am pe garfield ! ce ai pe desktopAici punem fiecare ce imagine are pe desktopul ei ! Incep eu ! Il am pe Garfield !
12.10.200735KB
:)  :d  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi: hai la:) :D :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
01.10.200715.4KB

 
:nebun: hai sa:nebun:
30.10.20073.9KB
:hi: pe maine:hi:
27.08.200718.9KB
:hi:  :hi: retete:hi: :hi:
22.09.200747.2KB
buna dimineata sunt mai cu cafeluta de la voi o sa-mi revin sigur. :nod: 
sa aveti o zi buna siBuna dimineata fetelor. Azi sunt mai somnoroasa,dar cu cafeluta de la voi o sa-mi revin sigur. :nod: Sa aveti o zi buna si pentru cele care lucreaza azi ...servici usor. :hi: :hi:
01.10.200730.1KB

 
:nebun:  :nebun:  :nebun: haideti sa:nebun: :nebun: :nebun:
14.09.200719.1KB
:razz: te-ai si noua.:razz:
27.09.200722.6KB
01/03/2007 15:31    

astazi m-am trezit foooarte trista :-( . 
de dimineata am probleme cu burtica01/03/2007 15:31 Astazi m-am trezit foooarte trista :-( . De dimineata am probleme cu burtica ,dar mami mi-a dat un pachetel de SMECTA si vad ca acum ma simt mai bine :-) . Dovada,am luat un creion si am inceput sa pictez pe unde credeam eu ca e bine de pictat...
19.08.200711KB
:razz: haideti sa:razz:
08.09.200773.5KB

 
:razz: hai sa:razz:
25.10.200713.7KB
multa sanatate alex.si sa ai grija de tine. :hi: jurnalul bubulutei meleMulta sanatate Alex.Si sa ai grija de tine. :hi:
08.10.200726.1KB
:razz: hai sa:razz:
20.10.200711.5KB
:razz:  :razz: hai la:razz: :razz:
05.10.200718.3KB

 
ramane .
  mergem sa luam un pui de siberian husky .eu am avut iuli.ti-am povestit ai si vazut-o pePromisiunea ramane . Mergem sa luam un pui de Siberian Husky .Eu am avut Iuli.Ti-am povestit ai si vazut-o pe iubita mea Lola ( in actele ei de nastere si sanatate se numea Snow Lady).
28.09.200748KB
evident ca irinuca e cea mai si in Evident ca Irinuca e cea mai frumoasa! Acum si in "varianta" cu breton...
13.09.200739.1KB
*  suport de lumanare tip pahar cu picior din cupru si sticla glasata aurie

             set din 2* Suport de lumanare tip pahar cu picior din cupru si sticla glasata aurie Set din 2 bucati Inaltime:19 cm * Fluture auriu decorativ
07.09.200711KB
:) hai la:)
05.10.200764.4KB

 
:hi:  :hi:  :hi: haideti sa:hi: :hi: :hi:
27.09.200739.3KB
eu si sotul meu , adrian la cununia noastra civila. 18 iunie noi, in toata nostra ;)eu si sotul meu , adrian la cununia noastra civila. 18 iunie
12.08.200732KB
:rusine:  :rusine: salumana iuli si tu la fel,uite alta :wink2:  :wink2: noi, in toata nostra ;):rusine: :rusine: salumana Iuli si tu la fel,uite alta :wink2: :wink2:
01.11.200736.2KB
bubulina alexandra maria , ieri la botezul ei  :nebun:  :nebun:  :nebun: poze de la botezul puilorBUBULINA ALEXANDRA MARIA , IERI LA BOTEZUL EI :nebun: :nebun: :nebun:
21.10.200725.1KB

 
am adus ceva bun ca sa petrecem cu noastre diseara !!! haideti saam adus ceva bun ca sa petrecem cu sarbatoritele noastre diseara !!!
08.09.200723.7KB
buna dragutele mele ! mire ai mare grija de tine te rog !
 :nod:  :nod:  :nod:  :nod:  :nod:  :nod:BUNA DRAGUTELE MELE ! MIRE AI MARE GRIJA DE TINE TE ROG ! :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod:
10.11.20078KB
cu mami si tati la biserica :hi:  :hi: poze de la botezul puilor nostriicu mami si tati la biserica :hi: :hi:
28.10.200727KB
un pitic... hai sa petrecem [7]Un pitic...
08.10.200713KB
InapoiInainte