Colectia de poze belladonna.3xforum.ro
Total 2297 poze.

InapoiInainte

 
:razz: un gand bun!!:razz:
20.10.200717.7KB
:rotfl:  :nod:  :limba: hai sa:rotfl: :nod: :limba:
04.11.200742.6KB
sotul meu la serv :nebun:  :nebun: povestea measotul meu la serv :nebun: :nebun:
03.10.200729.1KB
la o ora sa vedem cat de mult amla o ora
10.10.20079.3KB

 
draguta de ea  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: poze de la botezul puilor nostriiDRAGUTA DE EA :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
21.10.200725.1KB
sunt foarte multumita de cum se aseaza,ma face mai subtirica :limba:  :limba: rochii de mireasa sisunt foarte multumita de cum se aseaza,ma face mai subtirica :limba: :limba:
22.10.200721.6KB
:nebun:  :nebun:  :limba: hai sa petrecem ...[3]:nebun: :nebun: :limba:
31.08.200711.7KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: haideti sa:nebun: :nebun: :nebun:
13.09.200756KB

 
:razz: hai sa petrecem [7]:razz:
09.10.200730.5KB
:hi: povestea mea:hi:
27.09.200734.3KB
:limba:  :limba:  :limba: povestea mea:limba: :limba: :limba:
03.10.200756.5KB
:nebun: haideti sa:nebun:
20.09.200722.9KB

 
:razz: hai la:razz:
30.09.200720KB
cate figuri puteti gasi in imaginea de mai jos? - iluzii opticeCate figuri puteti gasi in imaginea de mai jos? -
31.08.200733.4KB
felicitari vero sa fii sanatoasa iar bogdan cum il cheama si pe cel mare,sa fie sanatos si sa vaFelicitari Vero sa fii sanatoasa iar Bogdan cum il cheama si pe baiatul meu cel mare,sa fie sanatos si sa va bucurati de el. :hi: :razz:
28.08.20074.7KB
:razz: pozici seciale pentru voi!!:razz:
08.11.200723.1KB

 
:razz: hai sa:razz:
22.10.200718.3KB
cum va spuneam ieri am primit cadou de la sot ,ca de imi doream de 1 sapt de cand am aflat ce suntCum va spuneam ieri am primit cadou de la sot ,ca de imi doream de 1 sapt de cand am aflat ce sunt ele MP3 player voicerecorderele .Si iubi, desi nu stam pe roze cu money mi-a luat scumpul de el. Sa vi-l arat ce dragut este.
04.11.200737.6KB
:hi: hai sa petrecem ...[3]:hi:
31.08.20072.8KB
buna e gata si e si servita. :hi: poftim laBuna dimineata. Cafeluta e gata si e si servita. :hi:
11.10.200725KB

 
hai sa petrecem [7]paaaaaaaaaaaaa
15.10.200713.4KB
:hi: povestea mea:hi:
11.10.200725.4KB
ce rau imi pare =(  =(  =(  =(  =(  =(  =( 
si eu am avut o catelusa, labrador era ca rasa, amofffffffffffffff ce rau imi pare clara........................ =( =( =( =( =( =( =( si eu am avut o catelusa, labrador era ca rasa, am crescut-o de pui si mi-a dat-o taicamiu................... =( =( =( =( =( =( =( =( =( ador delfinii
28.08.200748.3KB
multumim week-end placut si voua. :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: un gand bun!!Multumim fetelor. Un week-end placut si voua. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
08.09.200732.8KB

 
hai fetele :hi: hai sahai fetele :hi:
04.11.200717.1KB
nu ma deranjati ca aveam cred ca vre-o 3 anisori  :zzz:  :zzz:  :zzz:  :zzz:  :zzz:  :zzz:  :zzz:nu ma deranjati ca dorm. aici aveam cred ca vre-o 3 anisori :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:
29.08.200737.9KB
petrecere frumoasa si romantica la multi ani iubitul meu, te iubesc enorm !petrecere frumoasa si romantica
25.10.200729.4KB
:hi: hai sa:hi:
24.10.200749.4KB

 
buna tuturor ! 
sa incerc sa va povestesc ce-am facut ieri!
la ora 8:30 ne-am trezit,am calcatbuna tuturor ! sa incerc sa va povestesc ce-am facut ieri! la ora 8:30 ne-am trezit,am calcat hainutele,ne-am spalat si la ora 10:00 eram la coafor.mi-am facut suvite blonde si m-am coafat la par.am sta de la 10:00 pana la ora 12:00 la coafor cu adi.pe urma am ajuns in fuga iar acasa, ne-am pus hainutele pe noi si la 12:30 am iesit pe usa. la ora 13:50 ne-am intalnit cu o colega a mea si am plecat la biserica.la ora 13;15 am ajuns la biserica,erau toti inauntru dar nu era inceputa slujba.am stat la slujba ( au fost botezati 4 bebelusi deodata , 3 fetite si 1 baietel ) .printre fetite bineinteles ca era si alexandra maria ingerasul nostru . in timpul slujbei a fost foarte cuminte,nu i se auzea deloc glasiciorul dar cand a bagat-o parintele in apa a inceput jelitura ! plangeau toti ! dupa slujba, am facut pozici si am plecat spre restaurant.la restaurant a fost peste asteptariile noastre.a fost de vis.am dansat cu adi .au avut asa : aperitiv (era plina farfuria :rosie umpluta cu vinete,rulada din piept de pui,salam,snitele,masline,cascaval) , cafea si sucuri la discretie.pe urma a venit file de peste pane cu cartofi natur, sar malute cu mamaliguta,friptura cu salata,si abia a poi tortul.aseara,am uitat de regim amandoi si am mancat si noi.plus ca era masa plina de fructe,alune,covrigei,bautura la discretie.a fost de visssssssssssssssssss ! si adi a ramas foarte incantat! iar ingerasul mic a stat toata noaptea in restaurant,si a dansat si a primit dedicatii.a fost imbracata intr-o rochita alba cu o palarie alba pe caput,era o splendoare de fetita.ne-am simtit foarte bine,am dansat brasoveanca,blusuuri,latino,manele, a fost nemaipomenit.si eu zic ca m-am apropit mai mult de colegele mele acum.si a venit si sefu cu nevastasa si au stat la aceeasi masa cu mine si adi.iar adi a intrat in vorba cu el si s-au impreitenit imediat.a fost foarte foarte frumos.
21.10.200725.1KB
la multi ani dimitrie , sa cresti mare iubitul ,eu ! la multi ani fericiti dragostea mea ! azi e sfLA MULTI ANI DIMITRIE , SA CRESTI MARE IUBITUL ,EU ! LA MULTI ANI FERICITI DRAGOSTEA MEA ! AZI E SF DIMITRIE , LA MULTI ANI! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
27.10.200741.4KB
:hi:  :hi: hai sa:hi: :hi:
17.10.200728.8KB
sau un lexus bun. nu aveti saSau un Lexus bun.
16.08.200743.8KB

 
:limba:  :limba:  :limba:  :limba:  :limba:  :limba:  :limba:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun::limba: :limba: :limba: :limba: :limba: :limba: :limba: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
07.09.200712.8KB
:) hai sa petrecem ...[3]:)
01.09.20078.9KB
:zzz:  :nod: haideti sa:zzz: :nod:
30.08.200714.4KB
la 8 luni: sa vedem cat de mult amLa 8 luni:
26.10.200740.2KB

 
:hi: hai sa:hi:
09.11.200731.1KB
:hi: hai sa:hi:
23.10.200739.4KB
:nod: hai sa petrecem [7]:nod:
16.10.200722.4KB
:hi: haideti sa:hi:
13.09.200721KB
InapoiInainte