Colectia de poze belladonna.3xforum.ro
Total 2297 poze.

InapoiInainte

 
:hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi: hai sa petrecem [7]:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
08.10.200749.4KB
buna fetelor :hi: hai sabuna fetelor :hi:
04.11.200785.1KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: haideti sa:nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
07.09.200710.2KB
buna seara crina si mirelus , pupici dulci iubitele mele ! :hi:  :hi: hai sabuna seara crina si mirelus , pupici dulci iubitele mele ! :hi: :hi:
17.10.200759.8KB

 
:razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz: hai sa:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
26.10.200728.8KB
am gasit imagini googleam gasit asta fenomenal
27.08.20073.8KB
hai sa punem si noi ca suntem in urma rau.

la implinirea celor trei ani9 pozele tauhai sa punem si noi ca suntem in urma rau. la implinirea celor trei ani9
23.10.200725.4KB
buna ziua prietenie .  m-am imbracat bine ca tare frig este afara. acum sa dau o fuga la bucatarieBuna ziua prietenie . M-am imbracat bine ca tare frig este afara. Acum sa dau o fuga la bucatarie sa pregatesc cafeluta.Ibricul este curatat de aseara de toate grijile zilei de ieri asa ca-l umplu cu apa proaspata ca pentru un nou inceput si-l pun pe foc. Incep cu intelepciune, rabdare si tact. Le acopar cu vorbe bune, un strop de uitare, altul de calm, multa, multa intelegere, ganduri bune. Am sa mai adaug bucuria de a fi impreuna, caldura sufleteasca, bucuria si emotiile revederii, chiar si un pic din candoarea copilariei cu un strop de joaca, multa afectiune, iubire, speranta si peste toate prietenie. Oare cu ce sa o indulcesc astazi ????. Fiecare sa-si indulceasca cafeluta cu ce crede el pentru a alunga plictiseala Va astept cu drag si cu o cafeluta fierbinte Va doresc o zi plina de activitati placute care sa nu va dea timp sa va plictisiti
09.09.200715.4KB

 
:uimit:  :rolleyes: hai sa petrecem ...[3]:uimit: :rolleyes:
04.09.200761.2KB
e gata cafeluta. :hi: 
cine doreste sa serveasca e invitata mea. :zzz: poftiti laE gata cafeluta. :hi: Cine doreste sa serveasca e invitata mea. :zzz:
26.08.200717.7KB
pentru voi,adyna. data cand v-ati unit destinelePentru voi,Adyna.
04.10.200789.8KB
cu dragoste , ptr dia , pt ca este o !!! forum sex/hot q&aCU DRAGOSTE , PTR DIA , PT CA ESTE O INVINGATOARE !!!
19.08.200725.2KB

 
asa arata parcul de distractii din din mers cand faceam turul orasului cu era 15 euro de persoanaAsa arata parcul de distractii din kusadasi.Am fotografiat din mers cand faceam turul orasului cu autocarul.Intrarea era 15 euro de persoana daca nu vroiai spectocolul cu delfini,iar de vroiai si asta costa 28 de euro asta prin agentia care se ocupa de noi acolo.Daca te duceai pe cont propriu era mai putin, te costa 1 lira maxi-taxi si intrarea acolo. Intrarea de persoana deci daca mergeai pe cont propriu costa 20 euro + 1 lira-maxi taxi sau mers pe jos 30 de minute-45minute.
18.09.200761.8KB
nu fi trista al meu nu e :zzz:  :nono:  :nono: declaratii de dragoste !!!nu fi trista Clara...nici al meu nu e :zzz: :nono: :nono:
04.09.200725.3KB
pentru toate fetele hai lapentru toate fetele
03.10.20075.1KB
salut liz si dia.
bine ati venit la super toate peisajele. :nebun: haideti saSalut Liz si Dia. Bine ati venit la petrecere. Sunt super toate peisajele. :nebun:
14.09.200782.9KB

 
:hi: povestea mea:hi:
27.09.200753.4KB
pulpe la gratar si orez cu ciuperci. ce ai gatit azi??de ce ai pofta?Pulpe la gratar si orez cu ciuperci.
18.07.200741.5KB
:limba:  :limba:  :limba:  :limba: povestea mea:limba: :limba: :limba: :limba:
03.10.200763.9KB
fetelor v-am adus o :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:fetelor v-am adus o cafelutaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
19.10.200717.2KB

 
si aduc si un cantec.. :nod: haideti saSi aduc si un cantec.. :nod:
20.09.200733.1KB
noapte buna fetele si distractie placuta in ma duc la nani ma simt un pic cam usor voua si laNoapte buna fetele si distractie placuta in continuare.Eu ma duc la nani ma simt un pic cam obosita.Somnic usor voua si la ingerasii vostri.Pup dulce la voi.
08.10.200734.5KB
:razz: hai la:razz:
30.09.200724.4KB
:razz: eu propun tu postezi:razz:
04.09.200726.6KB

 
:nebun:  :nebun:  :nebun: haideti sa:nebun: :nebun: :nebun:
12.09.200715.6KB
ce faceti iubitele mele? hai sa petrecem [7]ce faceti iubitele mele?
09.10.200727.6KB
:razz: hai sa petrecem ...[3]:razz:
31.08.20074.3KB
le vroiam color hai sa petrecem [7]le vroiam color
08.10.200762.7KB

 
mult. :wink2: sa vedem cat de mult amIuliana,,multumim mult. :wink2:
11.10.200728KB
a trecut un an de cand mami ti-a auzit pentru prima oara glasul,
a trecut un an dintisori, primiiA trecut un an de cand mami ti-a auzit pentru prima oara glasul, A trecut un an frumos....primii dintisori, primii pasi...primele prostioare... LA MULTI ANI BIANCUTAA!!!!
19.10.200717.2KB
:) hai sa petrecem ...[3]:)
02.09.200721.6KB
:razz: haideti sa:razz:
28.08.200748.9KB

 
tot ai mei  =(  =(  =(  =(  =(  =(  =(  =(  =(  =(  =(  =(  =(  =(  =( hai sa petrecem ...[3]tot ai mei =( =( =( =( =( =( =( =( =( =( =( =( =( =( =(
05.09.200745.8KB
la multi ani !!!!sa-ti traiasca sotul si sa va iubiti la multi ani iubitul meu, te iubesc enorm !La multi ani !!!!Sa-ti traiasca sotul si sa va iubiti multttttttt.
25.10.200748.2KB
eu am asta :wink2:  :wink2: ce ai pe desktop ?eu am asta :wink2: :wink2:
04.11.200721KB
nu mai e nimeni? hai lanu mai e nimeni?
05.10.200723.3KB

 
nu mai terminata si tot nu am terminat :(  :( asa sunt oglinzile mele,mai am de vopsit deocamdatanu mai pot....sunt terminata si tot nu am terminat :( :( asa sunt oglinzile mele,mai am de vopsit usile...dar deocamdata atat
03.09.200731.5KB
:hi: hai sa petrecem ...[3]:hi:
01.09.200721.7KB
:hi: hai sa:hi:
26.10.200745.7KB
:hi: haideti sa:hi:
19.09.200726.2KB
InapoiInainte