Colectia de poze belladonna.3xforum.ro
Total 2297 poze.

InapoiInainte

 
:hi:  :hi:  :hi: hai sa petrecem [7]:hi: :hi: :hi:
07.10.200727KB
eu tin cu dinamo hai laeu tin cu Dinamo
03.10.200711.6KB
asa a aratat al meu de la logodna :wink2: modele de torturi pentru nuntiAsa a aratat al meu de la logodna :wink2:
26.08.200747.4KB
:zzz: izvorul fericirii hai sa petrecem ...[3]:zzz: Izvorul fericirii
02.09.200720.3KB

 
pozulici de la botez :razz:  :razz: povestea meapozulici de la botez :razz: :razz:
25.10.200743.3KB
:hi: haideti sa:hi:
29.08.20074.5KB
asta e povestea mea :
eu si sotul meu ne-am cunoscut , intr-o seara de mea vroia sa trimita unASTA E POVESTEA MEA : EU SI SOTUL MEU NE-AM CUNOSCUT , INTR-O SEARA DE APRILIE.PRIETENA MEA VROIA SA TRIMITA UN E-MAIL LA CINEVA SI AM MERS CU EA LA UN INTERNET CAFFE ( PE ATUNCI NU AVEAM CALCULATOR ACASA SI INTERNET).NE-AM ASEZAT AMNDOUA LA DOUA CALCULATOARE , SI EU AM INTRAT PE ADRESA PE CHAT ,ASA DIN PURA CURIOZITATE.ACOLO PRINTRE MIILE DE BAIETI CARE ERAU AM ZARIT UN BAIAT CARE INTRASE CU NICKU-UL ADI23.AM INTRAT IN VORBA CU EL , EL ESTE DIN BACAU,EU DIN BUC.NU AM VORBIT MULT,CRED CA CAM 10 MINUTE.DAR INAINTE SA PLEC I-AM LASAT REPEDE NR MEU DE TEL.DUPA DOUA SAPT M-A SUNAT.MI-A ZIS CA VREA SA NE CUNOASTEM.PROBLMEMA ERA DISTANTA.ASA CA CE-A FACUT ?LA O SAPT TIMP IN CARE MAI VORBEAM LA TEL,A VENIT IN BUC(DESI EL NU CUNOSTEA BOABA DE BUC)NUMAI CA SA MA VADA.NE-AM INTALNIT LA GARA DE NORD LA COLOANE.NE-AM PLACUT INSTANTANEU , DESI NOI NU NE VAZUSERAM DELOC.ERA INALT,SATEN CU OCHII ALBASTRII.NE-AM LUAT DE MANA SI AM MERS LA METROU(A AM UITAT SA VA SPUN CA PINA SA VINA AM IMPLORAT-O PE MAMA SA IL LASE SA DOARMA LA NOI CA NU AVEA UNDE DORMI).ASA. AM MERS LA METROU ,AM COBORIT SCARILE,ACOLO M-A OPRIT SI M-A SARUTAT PTR PRIMA OARA(SI CREDETI-MA CA A FOST PRIMUL MEU SARUT).PE URMA AM MERS LA METROU(SI AM NIMERIT INTR-UN VAGON GOL ASA CA M-A SARUTAT TOT DRUMUL).IN FINE AM AJUNS ACASA LA MINE(EU STAU IN BERCENI),SI ACOLO I-AM ARATAT CASA, AM MANCAT, SI AM IESTI IN PARC SA NE PLIMBAM.CHIAR CUM COBORAM PE SCARI MAMA MEA URCA .AU FACUT CUNOSTIINTA,L-A PLACUT IMEDIAT SI NOI AM MERS IN PARC.SEARA CAND NE-AM INTORS ACASA AM MANCAT ,L-A CUNOSCUT SI TATA SI N-AU FOST PROBLEME.DAR A DOUA ZI A PLECAT IN BACAU LA PARINTII LUI SI EU IN PETROSANI LA O BUNICA SA FACEM PASTELE. NU VA POT SPUNE CE ERA IN SUFLETUL MEU,PLINGEAM SI MA RUGAM SA NU-L PIERD.IL IUBEAM FOARTE TARE.NU STIAM DACA SE VA MAI INTOARCE SAU NU,DAR DUPA 2 SAPT A VENIT IAR LA MINE,IAR AM MERS IN PARC SI ACOLO PE O BANCA NE-AM JURAT UNUL CELUILAT CA VOM FI MEREU IMPREUNA SI NIMIC NU NE VA DESPARTI VREODATA.EL LUCRA IN BACAU ,LA CASE DE MARCAT SI NU NE VEDEAM DECAT LA DOU SAU LA TREI SAPTAMANI.VENEA VINERI SEARA LA 12 NOAPTEA AJUNGEA IN BUC(SANT MICOBUZE LA GARA DE NORD CARE FAC TRASEUL ASTA BACAU-BUCURESTI),SAU AJUNGEA SAMBATA LA 5 DIMINEATA LA MINE SI DUMINICA PLECA.SI TOT ASA TIMP DE DOI ANI.NUMAI ASA NE-AM VAZUT PE FUGA.AM SUFETIT ENORM ,PLINGEAM NOPTIILOE ,NU MAI IESEAM DIN CASA DACA NU ERA EL PT CA NU PUTEAM SA VAD CUPLURI PE STRADA CARE SE SARUTAU SI EL ERA PLECAT.NE-AM CHINUIT MULT AMNDOI DAR AM LUPTAT SI AM RAMAS IMPREUNA PT CA NE IUBEAM MULT.ACUM SANTEM CASATORITI DE DOI ANI .ASA A FOST SOARTA NOASTRA SA NE INTALNIM PE CHAT,SA NE IUBIM NEBUNESTE SI SA NE CASATORI.CAD MA DUCEAM EU LA EL IN BACAU ,PLECAM DE JOI SI DUMINICA TREBUIA SA MA INTORC ACASA,DAR MINTEAM CA AM PIERDUT MICROBUZUL,NUMAI SA MAI STAU O ZI CU EL.CU PARINTII LUI MA INTELEG DE MINUNE,SANT NISTE OAMENI MINUNATI.IL IUBESC DIN TOATA INIMA MEA SI PTR NIMIC IN LUME NU VOI RENUNTA VREODATA LA EL.
16.08.200746.8KB
andreea marin, la un pas sa faca in sotia lui stefan banica jr. ar fi apelat fara nicio rusine laAndreea Marin, la un pas sa faca fertilizare in vitro Marturisire. Sotia lui Stefan Banica Jr. ar fi apelat fara nicio rusine la aceasta metoda Vedeta noului numar al revistei "Ce se intampla, doctore?" este "Zana Surprizelor", care vorbeste, in exclusivitate, despre Violeta, minunea din viata ei, ce se va naste in decembrie, in apropierea Craciunului. Andreea Marin spune ca sarcina a fost o surpriza, intrucat renuntase la a mai visa cum ar fi perioada sarcinii. Desi este o persoana discreta in ceea ce priveste viata personala, sotia lui Stefan Banica Jr. impartaseste povestea ei cu tot cu temeri: "Eram dispusa, si nu vad nicio rusine in acest lucru, sa apelez la fertilizare in vitro. Imi dadea speranta aceasta metoda a modernitatii. Ca prin minune, s-a intamplat sa raman insarcinata tocmai pentru ca imi luasem gandul. Fac aceasta marturisire impotriva principiului meu de a pastra discretia in zona personala a vietii mele, pentru ca stiu ca sunt multe femei active care traiesc aceeasi experienta a deznadejdii si le-ar putea fi de folos sa stie povestea mea", se confeseaza vedeta care apare pentru prima data insarcinata intr-un pictorial.
28.08.200718.8KB

 
f frumoase hai sa petrecem [7]f frumoase
15.10.200713.2KB
:hi: hai sa petrecem ...[3]:hi:
31.08.20073.9KB
:razz: povestea mea:razz:
27.09.200731.6KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: hai la:nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
05.10.200743.1KB

 
vin si eu la party hai sa petrecem [7]vin si eu la party
07.10.200726.4KB
am lipsit un pik si v-am creat un tip de scrisoare pentru mos craciun :hi:  :hi: hai saam lipsit un pik si v-am creat un tip de scrisoare pentru Mos Craciun :hi: :hi:
04.11.200737.3KB
:nod: hai sa:nod:
25.10.200713.9KB
asa a fost al nostru (mirele si mireasa sunt jos) :zzz: modele de torturi pentru nuntiAsa a fost al nostru (mirele si mireasa sunt jos) :zzz:
02.10.200741.6KB

 
:hi: 
ma bucur ca esti de noi. :rotfl:  :rotfl: saluti...Buna,Florina. :hi: Ma bucur ca esti aici,alaturi de noi. :rotfl: :rotfl:
08.10.200714.6KB
si dintisorii jurnalul bubulutei melesi dintisorii
24.09.200725.6KB
:razz:  :razz:  :hi: la multi ani:razz: :razz: :hi:
03.11.200789.8KB
:razz: pozici seciale pentru voi!!:razz:
19.10.200732.3KB

 
:razz: hai sa petrecem [7]:razz:
12.10.20075.2KB
si eu te pup iubita mea hai sa petrecem [7]si eu te pup iubita mea
16.10.200733.5KB
:hi: hai la:hi:
30.09.200735.1KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 

bebei simpatici imagini google:rotfl: :rotfl: :rotfl: bebei simpatici
31.08.20073.7KB

 
:razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz: la multi ani dimitrie:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
27.10.200732.6KB
da,parca am mai prins curaj. :zzz: 
azi 19.08.
a fost o zi ploioasa si am stat mai mult prin s-aDa,parca am mai prins curaj. :zzz: Azi 19.08. A fost o zi ploioasa si am stat mai mult prin casa. Denise s-a trezit dimineata cu mofturi si a fost mofturoasa toata ziua.Sunt obosita si poate reusesc sa ma odihnesc in seara asta,dar parca vad ca iarasi o sa planga Deni. Am fost si la mama azi si maine vine sa stea cu Deni cat sunt plecata eu. O noapte frumoasa tuturor. :hi:
20.08.200717KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: povestea mea:nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
10.10.200725.5KB
:razz: povestea mea:razz:
27.09.200741.5KB

 
:) hai sa petrecem ...[3]:)
01.09.200711.2KB
:razz: hai sa:razz:
26.10.200738KB
mirelusa asta e pentru sa-ti placa nu aveti saMirelusa asta e pentru tine...sper sa-ti placa
16.08.200735KB
un barbat rebel ,un james dean al zilelor noastre este un barbat care ia viata cu multa si cuUn barbat rebel ,un James Dean al zilelor noastre este un barbat care ia viata cu multa indrazneala si cu placerea momentului! Special pentru acest barbat am creat cadoul Rebel 1 . Cadoul Rebel 1 contine: * Curea din piele cu tinte si gauri-culoare maro inchis Lungime:120cm Marca BeltArt * Bricheta tip ,,Zippo" in husa de piele maro inchis Made in Spania Marca DOM * Portcarduri si maruntis din piele maro inchis Made in Spania Marca DOM
07.09.200711.1KB

 
hai mire hai sahai Mire
25.10.20072.9KB
:zzz: ce tare-i vacaaa hai sa petrecem ...[3]:zzz: ce tare-i vacaaa
31.08.20073.7KB
:hi: hai sa petrecem [7]:hi:
09.10.200744.9KB
:razz: hai sa:razz:
25.10.20076.4KB

 
:zzz: haideti sa:zzz:
29.08.200722.1KB
la treaba :hi: 
uite ca vine si poftiti laRoxanika,spor la treaba :hi: Uite ca vine si cafeluta...
23.08.20078.2KB
saptamana a 3-a

la inceputul acestei saptamani, se petrece marele eveniment: conceptia. dupa numaiSAPTAMANA a 3-a La inceputul acestei saptamani, se petrece marele eveniment: conceptia. Dupa numai 265 de zile, vei avea un baietel sau o fetita frumoasa, sau poate mai multi! Iti amintesti aceasta zi? Unele femei stiu cand se produce ovulatia, altele nu. Este o idee buna sa tii un jurnal al sarcinii pentru a marca evenimentele importante de-a lungul sarcinii. Conceptia se produce cand un spermatozoid fecundeaza un ovul maturat in interiorul trompei uterine (care leaga uterul de ovar). Fertizilarea dureaza aproximativ 24 de ore. Materialul genetic din spermatozoid si ovul formeaza un blastocist cu celule care se divid rapid si care coboara rapid in uter. Dupa aproximtiv 5 zile, blastocistul se implanteaza singur in mucoasa moale a uterului. Unele femei simt un oarecare discomfort si o mica sangerare la implantatie. Daca ti se-ntampla, nu te alarma. Copilul tau devine un zigot, o colectie de celule care se divid rapid. (va fi un zigot pentru vreo doua saptamani, apoi se transforma in embrion, apoi in fetus, apoi ... intr-un copil!) Pot fi mai multi? Cand doua ovule sunt eliberate din ovar (cate unul din fiecare ovar) si ele sunt fertilizate de 2 spermatozoizi distincti, atunci sunt conceputi 2 gemeni dizigoti (bivitelini). Gemenii bivitelini pot fi de sex opus sau de acelasi sex si vor fi foarte asemanatori sau mai diferiti. Daca un ovul fecundat se divide mai tarziu in 2 sau mai multe parti, atunci apar gemenii monovitelini care au aceeasi structura cromozomiala si vor avea acelasi sex, aceeasi culoare de par, de ochi etc. Numai o treime din gemeni sunt monozigoti. Fata sau baiat? Sexul copilului tau este determinat in momentul conceptiei de cromozomii din spermatozoid. Daca in spermatozidul fecundant exista un cromozom X, atunci va fi fata; daca este un cromozom Y, atunci va fi baiat. Daca doresti sa concepi un copil, este bine sa iei vitamine prenatale incluzand acid folic, care previne aparitia malformatiilor. Pentru mama, este bine acum sa te cantaresti si sa te masori.
21.08.200737.2KB
bine ai asteptam la discutii si speram sa te simti bine aici la noi. :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:Bine ai venit,Driana. Te asteptam la discutii si speram sa te simti bine aici la noi. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
10.09.200714.9KB
InapoiInainte