Colectia de poze belladonna.3xforum.ro
Total 2297 poze.

InapoiInainte

 
noapte buna giulia. a venit pe lume luiNoapte buna Giulia.
04.11.200710.5KB
02/05/2007 12:40    

sambata am fost la cu mele si m-am distrat pe tati a facut un gratarel si m-am02/05/2007 12:40 Sambata am fost la bunici,impreuna cu verisoarele mele si m-am distrat pe cinste Apoi tati a facut un gratarel si m-am bagat si eu la putina carnita,doar nu era sa le-o las lor pe toata Dar nu sunt numai sotioasa,sunt si o adevarata gospodina O ajut pe mami la spalatul vaselor,la pus rufele in masina si apoi le si scot...tot eu .
19.08.200714KB
:hi: hai sa petrecem ...[3]:hi:
02.09.200748.1KB
:razz: hai sa:razz:
25.10.200727.7KB

 
:razz: hai sa:razz:
21.10.200758.7KB
va doresc un sfarsit de saptamana placut si petrecut alaturi de cei dragi voua. :hi: poftim laVa doresc un sfarsit de saptamana placut si petrecut alaturi de cei dragi voua. :hi:
22.09.200712.4KB
:hi: hai sa petrecem ...[3]:hi:
03.09.200719KB
:zzz:  :zzz:  :zzz:  :zzz:  :zzz:  :zzz:  :zzz:  :zzz: sa ne bucuram..:zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:
17.09.200775.1KB

 
noapte buna crinuta , te pup ! haideti sanoapte buna crinuta , te pup !
14.09.200758.8KB
:razz: hai sa petrecem [7]:razz:
07.10.20074.8KB
fetele va pupik si noapte buna :hi:  :wink2: hai saFetele va pupik si noapte buna :hi: :wink2:
30.10.200735KB
buna seara hai labuna seara
01.10.200720.3KB

 
buna fetele eu am gatit pui cu gutui ce ai gatit azi??de ce ai pofta?buna fetele eu am gatit pui cu gutui
04.10.200733.1KB
:razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz: hai sa petrecem [7]:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
07.10.200716.5KB
:hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi: hai la:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
03.10.200714KB
:razz: hai sa:razz:
11.11.200720.1KB

 
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: haideti sa:nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
24.09.200749.9KB
o casnicie fericita sa ai . :hi: data cand v-ati unit destineleO casnicie fericita sa ai . :hi:
04.10.200722.5KB
alerta. o parte din iaurturile produse de companie au fost retrase de pe piata, de teama ca ar puteaAlerta. O parte din iaurturile produse de companie au fost retrase de pe piata, de teama ca ar putea contine dioxina Retragerea de pe piata de catre Autoritatea Nationala Sanitar-Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor (ANSVSA) a doua loturi de iaurt cu fructe, produse de compania Danone, a creat panica in randul consumatorilor. Apreciate indeosebi de copii, iaurturile cu fructe fac, in prezent, subiectul unei "megaalerte" izbucnite la nivel european. Potrivit sefului Directiei Generale pentru Siguranta Alimentelor, doctorul Liviu Rusu, oprirea de la vanzare a produselor respective are loc in intreaga Europa, ca urmare a unui imperativ al Comisiei Europene (CE) de la Bruxelles. Acesta a declarat, pentru cotidianul CANCAN, ca reprezentantii CE au dat avertizari cu privire la sortimentele suspectate ca au in compozitie un continut mare de dioxina, ingredient al gumei de guar (E412). Aceasta substanta este periculoasa pentru sanatatea omului, avand potential toxic si cancerigen. Liviu Rusu a mai precizat ca suspiciunea planeaza asupra tuturor iaurturilor cu fructe si a refuzat, sub pretextul confidentialitatii, sa precizeze firmele producatoare pe care autoritatea le are in vedere. Milena Nedelcu, director Comunicare Danone, a declarat pentru CANCAN ca doar lotul cu data de expirare 11 septembrie este suspect, desi de pe piata a fost retras si un lot care expira pe 20 septembrie. Lucrurile se vor lamuri saptamana viitoare, cand vor fi gata rezultatele testelor de laborator.
24.08.200718.7KB
:hi: povestea mea:hi:
14.10.200733.9KB

 
buna seara fetele :hi: hai saBuna seara fetele :hi:
17.10.20076.1KB
*  platou din sticla cu bordura aurie luigi bormioli

             platoul este compus din 3 piese* Platou din sticla cu bordura aurie LUIGI BORMIOLI Platoul este compus din 3 piese Dimensiuni aproximative: 23 cm x 23 cm x 3 cm Made in Italy
07.09.200711.7KB
:nebun:  :nebun: statiunile romanesc si ale celui strain:nebun: :nebun:
08.09.200720.5KB
fascinatia sunt podoabele pamantului in care se oglindesc ca-ntr-un reflex pitic sau agatator -Fascinatia trandafirilor Florile sunt podoabele pamantului in care se oglindesc ca-ntr-un reflex splendorile paradisului. Trandafirul pitic sau agatator - orice culoare ar avea si oricare i-ar fi mireasma suava a parfumului - a fost si ramane, incontestabil, regele florilor. Din luna mai pana-n toamnele tarzii, in randul suratelor sale, el da un plus de frumusete aleilor parcurilor, curtilor, gradinilor si locuintelor noastre, iar in anotimpul friguros, cultivat in sere, ramane floarea pe care orice suflet iubitor de frumos o doreste. Privind un trandafir simti ca iubirea este cel mai nobil simtamant al sufletului, de care omul are atata nevoie. Iata de ce, inainte de toate, trandafirul e un simbol al iubirii. ....Inconjurati-va de trandafiri!
10.10.200713.7KB

 
:razz: hai sa:razz:
10.11.200716.2KB
am vorbit cu sotul meu acum si luam :nod:  :nod:  :nod:  :nod:  :nod:  :nod:  :nod:  :nod:  :nod:AM VORBIT CU SOTUL MEU ACUM SI LUAM MASINAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA URAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod:
16.10.200714.5KB
:hi: hai sa petrecem ...[3]:hi:
03.09.200726.2KB
:razz: hai sa:razz:
20.10.200743.9KB

 
bine ai venit crinuta la party :hi: hai sa petrecem [7]bine ai venit crinuta la party :hi:
16.10.200729.4KB
:nebun: doame cat e de dragalas :nod:  :nod: 

arbori superbi imagini google:nebun: doame cat e de dragalas :nod: :nod: arbori superbi
03.09.20076.9KB
am gasit ceva simpatic si simplu. camera copiluluiAm gasit ceva simpatic si simplu.
16.08.200727.3KB
:uimit:  :uimit: asta creca ma asteapta pe mine :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :nod:  :nod: hai:uimit: :uimit: asta creca ma asteapta pe mine :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :nod: :nod:
30.10.200717.8KB

 
:nebun:  :nebun: haideti sa:nebun: :nebun:
24.09.200715.7KB
o familie fiti fericiti si sa va iubiti :razz: 
ai o printesa de nota 10. (22).gif sa ne cunoastemO familie fericita.Sa fiti fericiti si sa va iubiti mult,Alice. :razz: Ai o printesa de nota 10. (22).gif
04.10.200719.5KB
:zzz:  :zzz: haideti sa:zzz: :zzz:
27.09.200710KB
:hi: hai sa petrecem ...[3]:hi:
31.08.200710.5KB

 
frumoase hainute ai alex, le porti sanatos iubire mica !

uitati ce telef am eu , e nou nout !

estefrumoase hainute ai alex, felicitari,sa le porti sanatos iubire mica ! uitati ce telef am eu , e nou nout ! este cel negru cu auriu pe el.
27.09.200720.8KB
cine doreste o cafeluta? :zzz: poftim laCine doreste o cafeluta? :zzz:
03.10.200722.8KB
:nebun:  :nebun: statiunile romanesc si ale celui strain:nebun: :nebun:
08.09.20079.5KB
:hi:  :hi: haideti sa:hi: :hi:
07.09.200724.8KB
InapoiInainte