Colectia de poze belladonna.3xforum.ro
Total 2297 poze.

InapoiInainte

 
perusii mei  :zzz:  :nod: haideti saperusii mei :zzz: :nod:
28.08.200751.1KB
:hi: hai sa:hi:
29.10.200750.2KB
tot noi doua ( cu ea inainte ma certam la cutite, si uitati-va la noi acum :razz: ) poze de laTOT NOI DOUA ( CU EA INAINTE MA CERTAM LA CUTITE, SI UITATI-VA LA NOI ACUM ............... :razz: )
21.10.200728.7KB
la 6 luni sa vedem cat de mult amla 6 luni
10.10.20077.4KB

 
:hi:  :hi:  :hi: hai sa:hi: :hi: :hi:
09.11.200731.4KB
:hi: saluti...:hi:
12.08.200729.1KB
va place de noi? :wink2: poftim la ova place de noi? :wink2:
04.11.200737KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: haideti sa:nebun: :nebun: :nebun:
23.09.20074.3KB

 
:hi: hai sa petrecem ...[3]:hi:
01.09.200714.2KB
fetele sunteti obosite? pe mainefetele sunteti obosite?
04.10.20075.3KB
:razz: hai la:razz:
30.09.200725.8KB
=) haideti sa=)
28.09.200725.1KB

 
eu , ady,si finutul iulian povestea meaeu , ady,si finutul nostru,teodor iulian
23.09.200727.8KB
super tema hai sa petrecem [7]super tema
16.10.200717.7KB
vreau si eu pozici pozici seciale pentru voi!!vreau si eu pozici
14.10.200736.5KB
:hi: hai sa petrecem [7]:hi:
09.10.200725.3KB

 
:hi: hai sa:hi:
06.11.200734.6KB
:hi: hai sa petrecem [7]:hi:
15.10.200718.8KB
al 3-lea a 28-a
te gandesti la nume? exista carti sau chiar pe internet poti gasi liste de nume deAl 3-lea trimestru. SAPTAMANA a 28-a Te gandesti la nume? Exista carti sau chiar pe internet poti gasi liste de nume de copii. Ce se intampla cu corpul tau? Uterul tau a depasit cu aproape 8 cm nivelul ombilicului. Daca esti Rh negativ, vei primi o injectie pentru imunoprofilaxie. Sarcinile cu risc beneficiaza in aceasta perioada de o monitorizare electronica fetala. Daca esti moroconaoasa, aminteste-ti ca este asa din cauza hormonilor. Iar senzatiile de stransoare din abdomen? Sunt contractiile Braxton Hicks de "antrenament". Copilul tau Unii feti isi sug degetul mare, chiar inainte de nastere. Saptamana aceasta creierul copilului tau creste rapid si incepe sa se plieze; apar circumvolutiunile; este un proces normal in perioada de dezvoltare fetala. Parul de pe corp - lanugo - a disparut aproape in totalitate, in schimb capul copilului poate fi acoperit deja cu par
21.08.200737.6KB
alice,cum sa nu te ai venit la noi si dorim sa te simti bine,ca intr-o familie. :nod: saluti...Alice,cum sa nu te primim. Bine ai venit la noi si dorim sa te simti bine,ca intr-o familie. :nod:
29.09.200720.6KB

 
:razz: hai sa:razz:
29.10.200760.6KB
:rolleyes:  :rolleyes: oare ce-mi aduce mosul?? hai sa:rolleyes: :rolleyes: oare ce-mi aduce Mosul??
04.11.200721.9KB
la 9 luni sa vedem cat de mult amla 9 luni
10.10.200739.4KB
alooooooo hai saalooooooo
17.10.20076KB

 
felicitari iuliana. rezistati ispitelor?Felicitari Iuliana.
03.10.200719.5KB
buna seara fetele am intrar sa va salut si sa va invit la un ceiut cu lamaie immmm ce bun eee nubuna seara fetele am intrar sa va salut si sa va invit la un ceiut cu lamaie immmm ce bun eee nu v-am facut pofta?
06.11.20074.4KB
:hi:  :hi: imagini google:hi: :hi: purcelusi
30.08.200728.6KB
:hi:  :hi: multumesc deni

sa va arat pozicile facute de mami meu :nod:  :nod: 
 

sa va zic ce am:hi: :hi: multumesc Deni Sa va arat pozicile facute de mami meu :nod: :nod: Sa va zic ce am facut ieri,am facut pe cumintelul dupaamiaza,am papat si am dormit...nu prea mult ca nu elam cu mami meu,apoi la 17,30 m-a adus la tati si surprizaa mi-a cumpalat mami multe hainute flumoase si am plecat amandoi sa-mi cumpele laptic si papici ca nu mai aveam deloc,apoi seara a venit mami de la munca :rotfl: :rotfl: si taleee elam buculos cand am vazuto,m-a poopacit mult,apoi am facut baita si am papat lapticul si la culcaricaaa,ca mi-a spus ca dimineata vine si ma ia iar la copii,off iar stau fala mami,dal o sa vad ial copilasii :rotfl: :rotfl: ,mi-a plegatit mami ghiosdanelul si papica si gata,am plecat :hi: :hi: ne vedem diseala :nod: :nod: Sa va alat cum elam io dimineata M-a imbracat mami de camin si mi-a dat ghiozdanelul Hainutele cale mi l-e cumpalat mami :wink2:
26.09.200734.6KB

 
cu atatea buchete frumoase imi vine sa ma casatoresc din nou :rotfl: haideti saCu atatea buchete frumoase imi vine sa ma casatoresc din nou :rotfl:
25.08.20074.4KB
noi ne-am casatorit pe 7 februarie 2003 data cand v-ati unit destinelenoi ne-am casatorit pe 7 februarie 2003
26.08.200715.4KB
liz,buna seara. :hi: 
la multi ani pentru sotiorul tau. :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: hai saLIZ,BUNA SEARA. :hi: LA MULTI ANI PENTRU SOTIORUL TAU. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
05.11.200718.4KB
:razz: hai sa:razz:
26.10.200712.7KB

 
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: hai la:nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
02.10.20074.9KB
si haideti sasi
24.08.200722.3KB
esti o dulcica cat mai multe cresti mare si cuminte. :hi: pozele tauEsti o dulcica ,Ariana. LA CAT MAI MULTE LUNITE,ARIANA. Sa cresti mare si cuminte. :hi:
05.10.200735.5KB
hai sa va arat ce v-am promis ca n-am mai apucat te-ai si noua.hai sa va arat ce v-am promis ca n-am mai apucat
21.09.200728.5KB

 
ce scump e langa mami lui :nod:  :nod: haideti sace scump e langa mami lui :nod: :nod:
24.09.200718.9KB
asta e culcusul ei, cusca ei :nod: povestea meaasta e culcusul ei, cusca ei :nod:
11.10.200734.5KB
haideti sa
24.09.200750.4KB
multa sanatae lui alexutu.am trecut si noi prin asta dar trebuie sa avem avem gurita plina si papamMULTA SANATAE LUI ALEXUTU.AM TRECUT SI NOI PRIN ASTA DAR TREBUIE SA AVEM RABDARE.ACUM AVEM GURITA PLINA SI PAPAM DE TOATE SI O MAI SI MUSCAM PE MAMI DIN CAND IN CAND :hi:
05.10.20077.3KB
InapoiInainte