Colectia de poze belladonna.3xforum.ro
Total 2297 poze.

InapoiInainte

 
:d  :razz: hai la:D :razz:
05.10.200721.3KB
daca m-ati uitat  :d sa ne cunoastem in imaginiDaca m-ati uitat :D
27.10.200725.5KB
:razz: hai sa:razz:
26.10.200749.5KB
:hi: haideti sa:hi:
30.08.200740.3KB

 
:razz: hai sa petrecem ...[3]:razz:
01.09.20078KB
multumesc tre' sa vina si al meu sa deja este pe jumatate adormit :rotfl:  :rotfl: 

si vin simultumesc fetelorhttp:// (26).gifacus tre' sa vina si al meu sa sarbatorim,Alex deja este pe jumatate adormit :rotfl: :rotfl: si vin si sarmalutele :wink2:
27.08.200714.7KB
:zzz:  :zzz: hai sa:zzz: :zzz:
17.10.200738.6KB
imi place mingea ce-si fac cadou italienii :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: haideti saimi place mingea Iulianaa uitatri ce-si fac cadou Italienii :rotfl: :rotfl: :rotfl:
07.09.200733.5KB

 
:hi: hai sa:hi:
09.11.200727.2KB
:nod: hai sa petrecem [7]:nod:
16.10.200728.4KB
buna seara!ce frumoasa esti mie mi-e tare dor de burtica... =(  :( ...ia uitati avand in vesere k eBuna seara!ce frumoasa esti Mirelusa!Si mie mi-e tare dor de burtica... =( :( ...Ia uitati avand in vesere k e sarbatoare am facut o prajitura.Va servesc si pe voi...si la multi ani tuturor Dumitrilor..
27.10.200742.3KB
:hi: poftiti la:hi:
26.08.200728.7KB

 
:uimit: hai sa petrecem ...[3]:uimit:
04.09.200737.6KB
:hi:  :hi: hai sa petrecem [7]:hi: :hi:
08.10.200746.1KB
neata fetelor un gand bun!!Neata fetelor
03.10.200728.3KB
multumim mire si felicitari si celorlalti bebelusi :hi: super imediat!!!Multumim Mire si felicitari si celorlalti bebelusi :hi:
05.11.200727KB

 
acum am sa atasez treptat cate o fotografie ca sa va dati seama cum e parcul de distractii numarul 1Acum am sa atasez treptat cate o fotografie ca sa va dati seama cum e parcul
18.09.200758.6KB
:razz: hai sa petrecem [7]:razz:
07.10.200731.4KB
:hi: povestea mea:hi:
27.09.200759.1KB
patut portabil pentru copil. foarte util. se poate purta pe umar in inchisa: 38 x 38 x 12 cm.patut portabil pentru copil. foarte util. se poate purta pe umar in mina. Caracteristici: Dimensiuni inchisa: 38 x 38 x 12 cm. Greutate: 2,6 kg. Se poate transforma intr-un portbebe. Dimensiuni portbebe: 75 x 34 cm. Portbebe cu manere pentru transport. Portbebe-ul se transforma in geanta prin inchidere cu arici. Geanta este echipata cu 4 buzunare exterioare, cu fermoare: 2 buzunare mici: 18 x 18 cm. 3 buzunare mari: 38 x 18 cm. Unul dintre aceste buzunare este dotat cu 2 buzunare mici prinse cu arici. In aceste 2 buzanarele incat cate 1 biberon in fiecare. Geanta se poarta pe umar. :D :D :D
25.09.200727.2KB

 
:rolleyes:  :rolleyes: povestea mea:rolleyes: :rolleyes:
03.10.200727.2KB
:razz: hai la:razz:
30.09.200725.7KB
:nebun:  :nebun: haideti sa:nebun: :nebun:
10.09.200725.8KB
am asta, e cadou de la o prietena de suflet ! :nod:  :nebun: ce ai pe desktop ?am asta, e cadou de la o prietena de suflet ! :nod: :nebun:
03.11.200726.3KB

 
si haideti sasi
24.08.200736.2KB
fetele eu va las ma duc sa ma bag langa sara.va pupik pe toate si o sapt placuta si usoara va dorescFetele eu va las ma duc sa ma bag langa Sara.Va pupik pe toate si o sapt placuta si usoara va doresc
15.10.200720.1KB
noilor venite gand bun saluti...Noilor venite gand bun
07.09.200716.3KB
pozici cu purcelusul meu de guineea , e fata , o cheama bambi :limba:  :nod:  :zzz: povestea meapozici cu purcelusul meu de guineea , e fata , o cheama bambi :limba: :nod: :zzz:
11.10.200736.7KB

 
:razz: hai sa petrecem ...[3]:razz:
31.08.20074.4KB
:razz: haideti sa:razz:
28.08.200758.8KB
:) hai sa petrecem ...[3]:)
02.09.200712KB
putem sta si noi cu voi? :hi: nu aveti saputem sta si noi cu voi? :hi:
10.08.200712.9KB

 
:nebun: haideti sa:nebun:
24.09.200747KB
c noi, in toata nostra ;)c
29.08.200745.3KB
:hi:  :hi: multumim pozele copilului tau[2]:hi: :hi: multumim
04.11.200725.4KB
neata si o somnoroasa ca mine la o dulce e somnicul de dimineata. :nebun:  :nebun: poftiti laNeata buna,fetelor. Primiti si o somnoroasa ca mine la o cafeluta.Ce dulce e somnicul de dimineata. :nebun: :nebun:
08.09.200723.4KB

 
salutii bogdan.eu sunt denise,o fetita de 2 ani si 5 mare,dar sigur o sa ne si o sa te invat muulteSalutii Bogdan.Eu sunt Denise,o fetita de 2 ani si 5 lunite.Sunt mare,dar sigur o sa ne imprietenim si o sa te invat muulte smecherii. :wink2: :rotfl:
06.09.20074.4KB
astia sunt ai mei. aici erau toti 4. acum mai am doar doi. :(  =( hai sa petrecem ...[3]astia sunt ai mei. aici erau toti 4. acum mai am doar doi. :( =(
05.09.200751.1KB
:razz: hai sa petrecem [7]:razz:
09.10.200738.5KB
:hi: povestea mea:hi:
27.09.200742.7KB
InapoiInainte