Colectia de poze belladonna.3xforum.ro
Total 2297 poze.

InapoiInainte

 
:nebun:  :nebun:  :nebun: haideti sa:nebun: :nebun: :nebun:
14.09.200760.4KB
imi este cam teama sa ma urc in asa ceva,dar tot fac o s-a dat ! a zis ca era s amoara acolo sus !IMI ESTE CAM TEAMA SA MA URC IN ASA CEVA,DAR TOT FAC O INCERCARE................................... ADI S-A DAT ! A ZIS CA ERA S AMOARA ACOLO SUS ! :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
17.09.200735.4KB
asa e dia...din fericire a fost si este in continuare alaturi de mine. altul ar fi plecat de =(asa e dia...din fericire a fost si este in continuare alaturi de mine. altul ar fi plecat de mult............... =(
16.08.200742.1KB
lasa sa fii sanatoasa si nastere usosra iti doresc. pup. sa ne cunoastem in imaginiLasa sa fii sanatoasa si nastere usosra iti doresc. Pup.
24.07.20071.6KB

 
:nebun:  :nebun:  :nebun: haideti sa:nebun: :nebun: :nebun:
16.09.200737.4KB
hai sa nu raman nici eu in urma:d! dar eu nu st mamica..am doar 17 ani si va poopacesc pe grija dehai sa nu raman nici eu in urma:D! dar eu nu st mamica..am doar 17 ani si va poopacesc pe toate!aveti grija de voi si de copilasii vostrii! :)
30.09.200739KB
:razz: hai sa:razz:
25.10.20076.5KB
multumesc mirelusa mi-a fost tare dor de voi... hai sa petrecem ...[3]Multumesc Mirelusa mi-a fost tare dor de voi...
31.08.200710.6KB

 
costumul e format din 3 piese: pantaloni , sacou si maieut supercostumul e format din 3 piese: pantaloni , sacou si maieut
05.11.200721.7KB
:nebun: dedicatii scrise:nebun:
25.10.200719.6KB
:) hai sa petrecem ...[3]:)
02.09.200720.9KB
:nebun: hai sa:nebun:
25.10.200719.9KB

 
si eu ma inscriu pe 114kg si 1,63cm vreau sa ajung la 80kg si o poza,sa vedem peste o saptamanaSi eu ma inscriu pe listaaaa AM 114KG SI 1,63CM VREAU SA AJUNG LA 80KG DEOCAMDATA!!! uitati si o poza,sa vedem peste o saptamana :rotfl: :rotfl:
10.09.200729.8KB
02/05/2007 12:40    

mami meu zice ca sunt din ce in ce mai sotioasa  ,oare asa sa fie  ?! 
dar de02/05/2007 12:40 Mami meu zice ca sunt din ce in ce mai sotioasa ,oare asa sa fie ?! Dar de un lucru sunt sigura,ma iubeste si ea si tati asa cum sunt PDT_Love_14 ,si se amuza si ei pe seama mea. Se cam enerveaza ea cand ma duc si ma bag in frigider ,dar de fiecare data ii trece si ma ia in brate si ma pupaceste toata
19.08.20079.2KB
:hi:  :hi:  :hi: povestea mea:hi: :hi: :hi:
11.10.200724.8KB
saptamana a 14 zile inainte de aparitia ciclului menstrual, atentie! apare ovulatia. ovarele producSAPTAMANA a 2-a Ovulatia Cu 14 zile inainte de aparitia urmatorului ciclului menstrual, Atentie! Apare ovulatia. Ovarele produc ovule maturate care se deplaseaza in jos spre trompa uterina pentru a astepta frumosul si harnicul spermatozoid. Noi incercam sa va oferim informatii clare, dar din moment ce fiecare sarcina este diferita si rata de dezvoltare variaza, luati in considerare si saptamana dinainte si cea de dupa saptamana prezentata de noi. De fiecare data cand aveti intrebari, vorbiti cu medicul vostru specialist. Saptamana a 2 a a sarcinii incepe de fapt la sfarsitul perioadei menstruale, inainte de ovulatie si inainte de fertilizare, cand un mic spermatozoid norocos ii intrece pe ceilalti intr-o cursa fantastica in urma careia incepe o viata. Sunt doar 4 zile pe luna cand o femeie poate concepe si sunt calculate in functie de perioada de ovulatie. Pentru a fi insarcinata, o femeie trebuie sa intretina contact sexual cu potentialul tata in timpul perioadei fertile (in apropierea ovulatiei). Poti afla perioada ta fertila invatand semnele corpului tau, poti face un grafic al ciclului tau menstrual, masoara-ti temperatura bazala in primul moment cand te trezesti dimineata, noteaza consistenta mucusului cervical.
21.08.200737.2KB

 
:razz: hai sa petrecem [7]:razz:
14.10.200721.3KB
papanasi cu g branza de vaci
6 linguri de gris
3 linguri de faina
2 ou
coaja rasa de linguri zahar
1Papanasi cu gem ngrediente 500 g branza de vaci 6 linguri de gris 3 linguri de faina 2 ou coaja rasa de portocala 2 linguri zahar 1 pliculet zahar vanilat ulei smantana gem sau dulceata (de fructe rosii: cirese, afine etc...) Mod de preparare Branza de vaci, grisul, ouale, faina, coaja rasa de portocala si zaharul se pun intr-un castron mare. Se amesteca toate ingredientele, pana se obtine o pasta care arata ca o smantana groasa. In cazul in care compozitia este prea apoasa se mai adauga pentru completare gris; Se pune ulei la incins. Se fac gramajoare cu lingura si se pun la foc mediu, lasandu-se pana isi schimba culoarea in cafeniu-maroniu, se scurg bine de ulei cand se scot; Se servesc calzi, acoperiti din abundenta cu gem sau dulceata aleasa si smantana. Pe deasupra pot fi pudrati cu zahar vanilat. Tips: Smantana nu trebuie sa fie foarte subtire si acra, in schimb gemul folosit este ideal mai acrisor, de visine, prune sau fructe de padure.
25.08.20077.9KB
nopate buna pufos si vise frumoase !pupici ! pe mainenopate buna scumpelor,somnic pufos si vise frumoase !pupici !
27.08.200729.7KB
:razz: hai sa petrecem [7]:razz:
07.10.200712.9KB

 
:nebun:  :nebun: hai la:nebun: :nebun:
05.10.20073.5KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: sa ne bucuram..:nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
17.09.200733.9KB
:hi: mobila si zugraveala din camera copilului!:hi:
08.10.200738.9KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: haideti sa:nebun: :nebun: :nebun:
13.09.200739.3KB

 
v-am adus ceva : special pt voi ! 

fantana de ciocolata o atmosfera inedita invaluita in aroma dev-am adus ceva : special pt voi ! FANTANA DE CIOCOLATA !!! Creati o atmosfera inedita invaluita in aroma de ciocolata calda ce se revarsa in cascade unduitoare.Fantana de ciocolata devine centrul de atractie al invitatilor d-voastra.
09.09.200735.6KB
un gand bun!!
03.11.200733.3KB
:razz: hai sa:razz:
28.10.200719.3KB
:razz: hai sa:razz:
25.10.200728.3KB

 
11/07/2007 17:30    


acu ca afara ploua si tot sta in casa,si-a facut timp si pentru jurnalul meu.11/07/2007 17:30 Acu ca afara ploua si tot sta in casa,si-a facut timp si pentru jurnalul meu. Despre mine ce sa va zic, ...a,sunt din ce in ce mai cuminte ,reusesc sa-mi scot parintii din pepene,cum se zice,din ce in ce mai des. Am fost si putin bolnavioaa si mami a stat numai prin preajma mea,cum se departa de mine,cum incepeau mofturile. . Am fost si la munte la un gratarel facut de tati. :nod: :nod:
19.08.200730.4KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: poftim la o:nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
01.11.200751.3KB
:) hai sa petrecem ...[3]:)
03.09.200724.8KB
:razz:  :razz:  :razz: hai sa petrecem [7]:razz: :razz: :razz:
10.10.200721.2KB

 
nu e nou nouta dar e masinuta :nod:  :nod:  :nod:  :nod:  :nod:  :nod:  :nod:  :nod:  :nod:  :nod:NU E NOU NOUTA DAR E MASINUTA NOASTRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod:
16.10.200713.7KB
:razz:  :razz:  :razz:  :razz: hai sa:razz: :razz: :razz: :razz:
04.11.200738.2KB
uite lenjeria mea de pat mire  :zzz:  :hi: te-ai si noua.UITE LENJERIA MEA DE PAT MIRE :zzz: :hi:
25.08.200741.4KB
am fost azi cu mami la tanti dr si mi-a facut vaccinul :x ,nu am plans prea tare doar atunci candam fost azi cu mami la tanti dr si mi-a facut vaccinul :x ,nu am plans prea tare doar atunci cand m-a intepat si m-a si controlat si in urechi si in gurita si a zis ca sunt bine si acum poze cu cheliuta mea
29.10.200725KB

 
casa fantomei statiunile romanesc si ale celui straincasa fantomei
08.09.200764.2KB
buna seara alice, pupici dulci :hi: hai sabuna seara alice, pupici dulci :hi:
17.10.200754.7KB
buna iuliana.
e fai? servesti o cafluta? poftiti laBuna Iuliana. E fai? Servesti o cafluta?
29.08.20078.2KB
luna plina in mare hai sa petrecem ...[3]luna plina reflectandu-se in mare
01.09.200716.9KB
InapoiInainte